Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Crunchips rozdaje pieniądze w loterii!

Jest Crunchpis, jest impreza. A przynajmniej pieniądze na bardzo dobrą imprezę. Możemy je zgarnąć w loterii, którą ogłosiła firma. Łącznie do wygrania ponad 230 tysięcy złotych! Loteria nazywa się: „Za hajs Crunchips baluj!”. Jeżeli więc w najbliższym czasie planujemy imprezę, to pamiętajmy, że wybierając przekąski warto wybrać właśnie Crunchips, które pozwolą nam zgarnąć dodatkowe pieniądze.

A wystarczy jedynie…

Zakupić w dowolnym sklepie produkty marki Crunchips i zachować paragon. Następnie odwiedzić stronę internetową: Crunchips.pl, zarejestrować się w loterii i liczyć, że to właśnie nasz numer zostanie wybrany i nagrodzony dodatkowymi pieniędzmi. Loteria trwa do 20 października 2017 roku. Oczywiście, jak w każdej tego typu loterii, wziąć udział mogą jedynie osoby pełnoletnie.

A do wygrania…

Hajs na imprezy od Crunchips! Codziennie rozlosowane zostanie 10 nagród po 500zł. Uwzględniając czas trwania konkursu, pula nagród przygotowanych przez markę wynosi ponad 230 tysięcy złotych. Jest Crunchips, jest impreza i są pieniądze!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>