Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Dobry Cydr – konkurs dla fanów orzeźwiającego, jabłkowego napoju

dobry cydr

Atrakcyjny konkurs przygotowany przez Dobry Cydr, w którym możemy wygrać przepiękny Skuter marki Romet i inne ciekawe nagrody. Cydr to wyjątkowo smaczny napój, którego chętnie napijemy się także w trakcie złotej, polskiej jesieni. A jeżeli weźmiemy udział w konkursie, możemy dodatkowo cieszyć się wspaniałą nagrodą, która z całą pewnością poprawi nam humor i sprawi, że w tej jesiennej porze zrobi nam się dużo cieplej!

Zadanie konkursowe:

Co zrobić aby wygrać? Wystarczy udać się na zakupy do Tesco i zakupić dowolny produkt marki Dobry Cydr. Tradycyjnie zachowujemy nasz paragon. Musimy także przygotować ciekawą odpowiedź jako dokończenie zdania:

Dobry Cydr zapewnia mi…

Swoją odpowiedź wysyłamy SMS-em pod numer 71955 (koszt smsa: 1,23zł). Treść wiadomości musi wyglądać następująco:

CYDR.Twoja odpowiedź

Odpowiedź konkursową możemy także przesłać e-mailem na adres: konkurs@dobrycydr.com. Konkurs potrwa do końca października, a na początku listopada zostaną ogłoszeni szczęśliwi zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez Dobry Cydr.

Co możemy wygrać?

1x Skuter Romet

3x Głośnik JBL Flip 3

30x Voucher do Cinema City

 

Lottery99 – Najlepsze konkursy z nagrodami i loterie internetowe

 

 

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>