Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

E.Wedel ponownie rozdaje atrakcyjne nagrody!

Słodkiego, miłego dnia! Takie życzenia składa nam E.Wedel, a jednocześnie zachęca do wzięcia udziału w konkursie o tej samej nazwie. Jesień coraz śmielej wita do Polski, na ulicach pojawiają się pierwsze, złote liście gubione przez zdjęcia. A nam zaczyna brakować energii, ponieważ nagła zmiana pogody nie wpływa pozytywnie na nasz organizm. Rewelacyjnym sposobem na chandrę jest odrobina czekolady. No i oczywiście wygranie korzystnych nagród w konkursie organizowanym przez sklepy sieci Topaz i E.Wedel.

Co musisz zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Przede wszystkim udać się na zakupy do jednego ze sklepów Topaz. Następnie kupić produkty E.Wedel za przynajmniej 15zł. Zachowaj paragon aby móc zgłosić swoją odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi:

„Którą z dużych czekolad E.Wedel wybierasz i dlaczego?”

Zgłoszenie możesz wykonać na dwa sposoby: Za pośrednictwem strony internetowej slodkiegomilegodnia.pl lub poprzez wysłanie sms o treści: WEDEL.numer paragonu.Odpowiedź na pytanie pod numer 43321 (koszt smsa zgodnie z taryfą operatora). Uwaga, SMS nie może być dłuższy niż 160 znaków wliczając spacje oraz nie może zawierać polskich znaków.

A do wygrania…

10x Robot Kuchenny Zelmer

20x Smartfon Huawei P10 Lite

100x Karta Prezentowa o wartości 100zł do sieci Media Expert  

 

Lottery99 – Najlepsze konkursy z nagrodami oraz loterie internetowe

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>