Zdrapki internetowe - zarabianie w internecie na zdrapkach

Ekstra Pensja – dodatkowy dochód za dwa jednakowe symbole

Zdrapka należąca do gier liczbowych Lotto, należy do najbardziej popularnych w Polsce, a wszystko za sprawą głównej wygranej, która po za dużym zastrzykiem dodatkowej gotówki może nam również zapewnić drugą pensję przez 2,5 roku. Przyjrzyjmy się zatem, co trzeba zrobić by wygrać.

Zasady zdrapki

Zdrapka na samej górze zawiera pięć liczb wygrywających. Pod spodem natomiast znajduje się 10 pół z liczbami do których dopisane są odpowiednie wartości pieniężne. Jeżeli, któraś z nich powtarza się z liczbą wygrywającą, trafia do nas równowartość pieniężna znajdująca się pod trafioną liczbą.

Nieco trudniej zdobyć główną nagrodę, którą jest 100 000zł oraz dodatkowa pensja w wysokości 3 000zł wypłacana przez kolejne 32 miesiące. Aby sięgnąć po tą wyjątkową nagrodę, na naszej zdrapce musimy trafić dwa pola z symbolem „Ekstra Pensja”.

Dodatkowe uwagi

Gracze zachwalają tę zdrapkę ze względu na sporą ilość wygranych mniejszego rzędu. Przy polach liczbowych mamy wartości: 1 000zł, 100zł, 50zł, 20zł, 10zł oraz 5zł. Warto podkreślić, że w puli nagród przewidziano aż 76 680 wygranych po 50zł. Natomiast łączna pula nagród przypadająca na tę właśnie zdrapkę wynosi blisko 26 milionów złotych.

Oczywiście, regulamin promocji obejmuje wyłącznie osoby pełnoletnie. Koszt zdrapki wynosi 5zł, jest ona do kupienia w każdym większym kioski oraz punktach sprzedaży Lotto. W loterii przewidziano 8 nagród głównych, na ten moment tylko dwie osoby zgarnęły Ekstra Pensje. W tej zdrapce do rozdania wciąż zostało bardzo dużo pieniędzy.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>