Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Eurojackpot – miliony na wyciągnięcie ręki

wyniki eurojackpot

Eurojackpot to jedna z największych i najpopularniejszych loterii w Europie. Na rynku funkcjonuje od roku 2012. Minimalna wygrana, o którą co tydzień walczą gracze z 17 krajów wynosi 10 milionów Euro.

Wielkie losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach o godzinie 21 czasu lokalnego. W loterii Eurojackpot mogą uczestniczyć gracze z następujących krajów: Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowacja, Słowenia, Szwecja i Włochy.

Dobra wiadomość dla graczy z Polski! Nasz kraj dołączy do Eurojackpot już we wrześniu tego roku! Jest to odpowiedź na dużą liczbę chętnych graczy, chcących spróbować swojego szczęścia właśnie w loterii Eurojackpot.

Ogólne zasady loterii Eurojackpot

Aby zdobyć maksymalną wygraną i rozbić bank w Eurojackpot, należy prawidłowo wytypować pięć liczb z przedziału od 1 do 50. Dodatkowo, trzeba również trafić dwie liczby Euro, które mieszczą się w przedziale od 1-10. Główną wygraną zapewni nam zatem siedem prawidłowo wytypowanych liczb.

Jeżeli nikomu w danym tygodniu nie uda się trafić wszystkich liczb, wygrana zostaje przeniesiona na następne losowanie wzbogacając pulę. Rekordowa wygrana w loterii Eurojackpot na ten moment wynosi 90 000 000 Euro. Losowanie odbyło się 15 maja 2015 roku, szczęśliwy zwycięzca pochodził z Czech.

Znamy już zasady przyznawania nagrody głównej. Jednak jaka zgodność liczb zapewni nam wygraną minimalną? Aby wygrać pieniądze w loterii Eurojackpot należy trafić przynajmniej trzy liczby, w kombinacjach: 2 zwykłe + 1 Euro, 1 zwykła + 2 Euro oraz 3 liczby zwykłe. Średnie wygrane minimalne wahają się od 8 do 15 Euro. Szansa na wygraną wynosi zatem 1 do 26.

Jak wziąć udział w loterii Eurojackpot?

Na ten moment, w loterii mogą wziąć udział mieszkańcy 17 krajów wymienionych w pierwszym paragrafie. Jednakże, już we wrześniu tego roku, nasz kraj dołączy do tego grona co jest rewelacyjną informacją dla wszystkich fanów loterii.

Kupony będzie można zakupić na dwa sposoby. Będą one dostępne w profesjonalnych punktach sprzedaży, które znajdziemy w większości centrów handlowych, a także dużych kiosków. Kupon na loterię Eurojackpot można również kupić za pośrednictwem Internetu na stronie głównej loterii.

Podsumowanie najważniejszych informacji o Eurojackpot:

Format gry:                                                       5 liczb zwykłych z 50 oraz 2 specjalne z 10
Minimalna wygrana główna:                        10 000 000 Euro
Maksymalna wygrana w historii:
                 90 000 000 Euro
Minimalna wygrana:                                      6,20 Euro
Prawdopodobieństwo trafień:                      min. 1 do 26, max. 1 do 95 344 200
Losowanie:                                                       każdy piątek o 21:00

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>