Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

EuroMillions – lider na rynku europejskich loterii

EuroMillions to wiodąca marka w Europie jeżeli chodzi o gry liczbowe. Loteria ta została założona 7 lutego 2004 roku we Francji. Początkowo tylko kilka krajów Europy Zachodniej mogło brać udział w losowaniach EuroMillions. W kwietniu tego roku do grona uczestników dołączyła także Polska. Gra bardzo szybko zdobyła popularność w naszym kraju i przyciągnęła graczy chcących spróbować szczęścia w walce o wielkie Euro wygrane.

W każdym tygodniu mamy dwa losowania szczęśliwych zwycięzców, odbywają się one we wtorki i piątki. Do tej pory najwyższa wygrana została zanotowana 24 października 2014 roku. Szczęśliwym zwycięzcą lub zwyciężczynią był anonimowy obywatel Portugalii. Jego wygrana wyniosła, uwaga… 190,000,000 Euro. Nie był to odosobniony przypadek, ponieważ lista rekordowych wygranych powyżej 100 milionów Euro jest całkiem długa.

Zasady loterii EuroMillions

Aby sięgnąć po najwyższą wygraną przewidzianą w loterii, należy poprawnie wytypować 5 z 50 liczb, a także 2 z 11 gwiazdek. Szanse na takie trafienie to 1 do 116 531 800. Jednakże, prawdopodobieństwo wygrania jakichkolwiek pieniędzy jest już znacznie wyższe i wynosi 1 do 13.

Wzięcie udziału w zabawie jest bardzo proste. Wystarczy zarejestrować swoje konto na oficjalnej stronie loterii EuroMillions i zakupić kupon, który obecnie kosztuje około 12zł. Kupony można także kupić w większych kioskach i punktach sprzedaży zajmujących się grami liczbowymi i zdrapkami.

Aby liczyć na minimalną wygraną, należy trafić przynajmniej 2 liczby z 50. Średnia wygrana w tej kombinacji wynosi około 16zł. Dużo więcej zainkasujemy za prawidłowe wytypowanie trzech liczb ogólnych, dwóch liczb i jednej gwiazdki lub jednej liczby i dwóch gwiazdek. Za takie kombinacje nasza szacowana wygrana to od 30 do 50zł.

Milionerów dzięki EuroMillions było już sporo

Trzeba przyznać, że rozmach tej loterii jest zdumiewające. Wysokość rozdawanych wygranych jeszcze bardziej. Przeliczając na złotówki pulę nagród w EuroMillions, praktycznie w każdy wtorek i piątek przynajmniej jedna osoba na świecie zostaje milionerem. W historii EuroMillions nie rzadko zdarzały się sytuacje, gdzie zwycięzcy inkasowali na swoje konto kilkadziesiąt milionów Euro.

Z całą pewnością możemy się cieszyć, że od kwietnia także gracze z Polski mogą wziąć udział w tej fascynującej grze liczbowej. Życzymy Wam wielu nagród, powodzenia!

Dodatkowe informacje na temat EuroMillions:

Format gry:                                                    5 liczb z 50 oraz 2 gwiazdki z 11
Minimalna wygrana główna:                     15,000,000 Euro
Maksymalna wygrana w historii:              190,000,000 Euro
Minimalna wygrana:
                                   4 Euro
Prawdopodobieństwo trafień:
                   min. 1 do 13, max. 1 do 116 531 800
Losowanie:
                                                     Wtorek i piątek, 20:45

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>