Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Jak stracić wszystko – loterie czasem przerastają

Wielu z nas marzy o wygraniu wielkich pieniędzy, które pozwoliłby nam do końca życia nic nie robić, tylko odcinać kupony od zainwestowanej odpowiednio kwoty. O tym co powinieneś zrobić gdy wygrasz, będzie jutro. Dziś będzie o osobach, które wygrały i odmieniły swoje życie tylko na chwilę, po czym popadły w długi i skończyły dużo gorzej niż ich sytuacja przed wygraniem na loterii.

Kupowanie wszystkiego dookoła

To najprostszy sposób na szybkie roztrwonienie wygranej fortuny. Brak konkretnych planów na zainwestowanie, a zamiast tego kupowanie luksusowych willi, jachtów i samochodów. Po wydaniu wszystkich pieniędzy okaże się, że posiadanie zakupionych skarbów wiąże się z wysokimi kosztami utrzymania. Zaczyna się wyprzedawanie po niższych cenach i straty. Aż do całkowitego roztrwonienia wygranej. Rozsądne wykorzystanie zdobytej fortuny jest zadaniem dużo trudniejszym niż jej zdobycie.

Zabawa, drogi alkohol, narkotyki i kobiety

To przestroga szczególnie dla panów. Było już kilka przypadków mężczyzn, którzy fortunę postanowili przeznaczyć na luksusowe życie. Wyjścia do kasyn, drogich klubów. Do tego problemy z alkoholem i narkotykami. A żeby życie było kompletne, wiele kobiet u boku, których jedynym zadaniem było wyciąganie pieniędzy od poznanego Casanovy. Kilka lat i nawet z największej fortuny nie zostanie nic.

Niesprawdzone inwestycje

Ale są i tacy, którzy zamiast wydawać, najpierw chcą zainwestować fortunę, żeby zapewnić sobie stały wzrost posiadanych pieniędzy. Nie mając jednak wiedzy inwestują w niesprawdzone pomysły. Nie jest to trudne, bowiem osoby, które wygrały na loterii szybko przyciągną do siebie wielu życzliwych nieznajomych, którzy mają genialny pomysł na wielki biznes i chętnie pomogą Ci mądrze zainwestować. Kończy się totalnym fiaskiem. Inwestycje to dobry pomysł, ale najlepiej będzie, jeśli się na tym nie znamy, zatrudnić sprawdzonego agenta, który odpowiednio zajmie się tym, aby nasze pieniądze płynęły.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>