Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Jak wygrać konkurs internetowy?

Na pewno wielu czytelników Lottery99 zastanawia się jak wygrać konkurs internetowy? Mamy trzy krótkie porady, które mogą Wam pomóc w osiągnięciu lepszych wyników w konkursach internetowych. Nie są to oczywiście złote porady, które zagwarantują Wam zwycięstwo, ale na pewno pomogą Wam zwiększyć prawdopodobieństwo, że nagroda powędruje właśnie do Waszych rąk. Porady te zostały napisane z uwzględnieniem pewnych praw, którymi rządzą się konkursy internetowe. Podpowiadają, jak wykorzystać ich znajomość by zwiększyć swoje szanse.

Jak wygrać konkurs internetowy?

  1. Zrób to czego oczekuje producent

Nie chodzi tu dokładnie o samo wykonanie zadania, ponieważ to byłoby zbyt oczywiste. Chodzi o to, aby zrobić to, czego oczekuje producent w konkursie. Większość konkursów to forma promocji produktu połączona ze zbieraniem informacji zwrotnych od klientów. Producent chce się zatem dowiedzieć jakie jest Twoje dokładne zdanie na temat danej marki. Wychwalanie ogólników nie przyniesie specjalnych rezultatów, znacznie lepiej bazować na dokładnych cechach i pokazać, że promowany produkt jest Ci dobrze znany. Pokazując, że korzystasz z danego produktu i jesteś związany z marką, zwiększasz swoje szanse na wybranie Twojej odpowiedzi.

  1. Szukaj mało obleganych i mniej popularnych konkursów

Oczywiście swoich sił możemy próbować wszędzie, w końcu nie wymaga to od nas wielkiego wysiłku bądź sporych wydatków. Jednakże, konkursy internetowe ogłaszane przez bardzo znane firmy cieszą się dużą popularność. Musisz się zatem liczyć z dużą konkurencją. Co więcej, w tym przypadku nigdy nie ma gwarancji, że wygra faktycznie najlepsza praca. Zdanie jury to zawsze opinia subiektywna. Pamiętajmy jednak, że gdy komisja ma do sprawdzenia kilkanaście tysięcy zgłoszeń, nietrudno wyobrazić sobie jak może wyglądać taki proces. Po kilku godzinach pracy, jury odruchowo przerzuca kolejne zgłoszenia aby ostatecznie wybrać spośród kilku najlepszych, którym udało się przejść proces dosyć losowej selekcji. Większe szanse masz w mniej popularnych konkursach, gdzie jury rzeczywiście ma czas na sprawdzenie wszystkich prac i wyłonienie najlepszych.

  1. Kluczem do zwycięstwa często jest kreatywność

To reguła sprawdzająca się niezwykle często. W konkursach internetowych, w których najlepsze odpowiedzi zostają opublikowane, bardzo często zetkniemy się z odpowiedzią pisaną wierszem. Wymaga to wkładu pracy, a także uruchamia pewną regułę wpływu społecznego, a mianowicie, regułę wzajemności. Osoba oceniająca odpowiedzi dostrzega wiersz, docenia Wasz wkład pracy i czuje się zobowiązana, żeby chociaż wyróżnić dane zgłoszenie i dodać do grona najlepszych spośród, których komisyjnie wybrane zostaną najlepsze odpowiedzi. Nie trzeba być znamienitym poetą aby tworzyć wierszyki użytkowe. Najlepiej połączyć je oczywiście z punktem pierwszym aby opisywały konkretne cechy produktu. Dodać trochę humorystyki. Taka praca będzie niezwykle silnym zgłoszeniem, które ma realne szanse zdobyć nagrodę.Teraz już wiesz jak wygrać konkurs internetowy!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>