Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Jak zwiększyć swoje szanse na wygranie konkursu?

Niektóre konkursy naprawdę kuszą bardzo cennymi nagrodami i przyciągają bardzo dużą liczbę chętnych osób. O ile mamy do czynienia ze zwykłym zgłoszeniem, a następnie losowaniem nagród, nie ma żadnych sposobów na zwiększenie swojej szansy. Tutaj przyda się po prostu szczęście. Ale sprawa prezentuje się inaczej w przypadku zadań konkursowych, które następnie są oceniane przez jury. Tutaj mamy już szersze pole do popisu.

Zwykle zadania mają taki sam charakter. Napisać coś kreatywnego na temat produktu, a także opisać swoje własne doświadczenia z marką. Tutaj bardzo dużo osób robi podstawowy błąd i pisze hymn pochwalny na temat produktu. O ile jury nie należy do megalomanów to taka praca nie ma szans na wygranie konkursu. Celem zadania jest nie tylko przyciągnięcie klientów do marki, ale także poznanie prawdziwych opinii konsumentów.

Osoba, która chce mieć realne szanse na zwycięstwo, musi mieć wiedzę na temat produktu. Nie wystarczy tylko kupić go w sklepie i odstawić na półkę. W takich konkursach cenione są informacje jakie w kreatywny sposób wpleciemy na temat produktu. Musimy zatem wiedzieć na jego temat dużo więcej. Jeżeli mówimy o produkcie spożywczym, musimy go skosztować. Poznać smak, zapach, sposób przygotowania. A później wszystko to opisać w miarę neutralnym okiem bez zbędnego zachwalania.

To jeden ze sposobów. Czysty realizm, który jest ceniony przez członków jury. Jest jeszcze jeden sposób czyli postawienie na kreatywność. Tutaj również musimy znać produkt, jednak informacje o nim przedstawić w kreatywny sposób. Na zasadzie anegdoty czy nawet krótkiego wiersza. Wartości liryczne w konkursach są bardzo cenione, niejednokrotnie byłem świadkiem gdzie nagrodę główną zgarniał właśnie wiersz, który spokojnie mógłby być hasłem reklamowym. Czy pisanie wierszy jest trudne? Nie, ponieważ tutaj nie musimy się wznosić na wyżyny artyzmu, używając zawiłych środków stylistycznych. Produkt, kreatywne wersy, rymy. To wszystko. Do prawdziwego wiersza jeszcze daleko, ale forma jak najbardziej ceniona przez jury konkursów.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>