Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród, Za darmo, czyli darmowe próbki, promocje i nagrody w sieci

Jesteś zaradną i sprytną Panią Domu? Konkurs Calgon jest dla Ciebie!

Kolejny konkurs z wartościową nagrodą rzeczową do wygrania. Konkurs adresowany jest do Pań, które czują się panią swojego domu, które na włościach dzieli i rządzi delegując zadania na innych domowników. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie by panowie wzięli udział w konkursie. Jeżeli oczywiście nie widzą nic złego w podawaniu się za kobietę…

Co można wygrać?

Nagrodą główną jest bardzo nowoczesna pralka Bosch Varioperfect. Aż sto szczęśliwych zwyciężczyń już niedługo będzie mogło się czekać z wygrania tego niezwykle pomocnego narzędzia. Warto dodać, że cena tego modelu pralki w sklepach wynosi blisko 1500zł. jest zatem o co walczyć.

Wśród nagród pocieszenia znalazło się natomiast 1000 opakowań tabletek Calgon do zmywarek.

Co trzeba zrobić?

Po pierwsze zainwestować, czyli w tym przypadku zakupić w sklepie jedno opakowanie Calgon. Ważne, by zachować paragon, jeżeli chce się wziąć udział w konkursie.

Następnie należy również wysłać sms pod numer 7055 w treści wpisując zdanie: „Jestem sprytną panią domu, bo/kiedy…” i rozwinąć myśl podając przykład swojej domowej zaradności. Koszt smsa jest niedrogi i wynosi zaledwie 62 grosze. Zgłoszenia należy nadsyłać do 30 września.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>