Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Kaskada – loteria z dużym prawdopodobieństwem wygrania

Kolejna „flagowa” loteria od Lotto. Tym razem o nazwie Kaskada. Bardzo ciekawa propozycja dla osób, które stawiają na loterie z większym prawdopodobieństwem trafienia głównej nagrody. Oto wszystko co musisz wiedzieć na temat tej gry.

Podstawowe informacje

  • Jeden los Kaskady kosztuje 2zł. Tak jak przy każdej innej grze istnieje możliwość dokupienia Super Szansy, w której codziennie do wygrania są 2 miliony złotych.

 

  • Twój zakupiony blankiet będzie zawierał kombinację 12 losowo dobranych liczb. W kaskadzie występują tylko 24 liczby.

 

  • Główna wygrana w grze to 250,000zł. Prawdopodobieństwo trafienia 12 wylosowanych liczb z 24 to jak 1 do 4,5. Prawdopodobieństwo zanotowania zysku w grze to prawie 50%.

 

  • Codziennie odbywają się dwa losowania Kaskady. Jedno o godzinie 14:00, drugie o 21:40.

 

  • Przynajmniej kilka osób w miesiącu zgarnia nagrodę główną w loterii Kaskada.

Wygrane w loterii Kaskada

W grze występuje 6 stopni wygranych. Główna wygrana czyli 250,000zł wymaga prawidłowego wylosowania wszystkich 12 liczb. Za 11 prawidłowych liczb otrzymamy 1,000zł. Za 10 – 25zł. W przypadku trawienia 9 liczb nagroda wynosi 8zł. Nagrodą V stopnia jest wylosowanie ośmiu prawidłowych liczb co gwarantuje nam zwrot stawki za kupon.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>