Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Kolejna rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce

Rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce – 2,5 miliona za “szóstkę”

W piątkowym losowaniu Eurojackpot szczęśliwy zwycięzca z Polski zdobył wygraną II-stopnia, czyli prawidłowo wytypował 5 z 50 liczb, a także 1 z 2 liczb specjalnych. To oznacza, że zabrakło mu na prawdę niewiele do zdobycia nagrody głównej, która w tym losowaniu wynosiła 20 milionów euro ze względu na to, że w poprzednim losowaniu nikt nie ustrzelił wszystkich liczb. Mimo to, jest to kolejna rekordowa wygrana Eurojackpot w Polsce.

Szczęśliwy zwycięzca zarobił ponad 2,5 mln złotych! To kolejny rekord pośród polskich uczestników loterii Eurojackpot. Ponownie nikt nie sięgnął po nagrodę główną, a to oznacza, że w przyszły piątek będziemy mieć kumulację 3-stopnia, w której do wygrania będzie aż 94 mln złotych. Prawidłowe liczby w ostatnim losowaniu to: 2, 12, 15, 20, 44 i liczby specjalne: 7 i 10.

Gratulujemy zwycięzcy, a pozostałym graczom życzymy dużo szczęścia w nadchodzących losowaniach. Z tygodnia na tydzień liczba sprzedanych kuponów na loterię Eurojackpot w Polsce rośnie. Coraz więcej osób przekonuje się do fantastycznej europejskiej loterii, w której nie musimy trafić wszystkich liczb aby zostać milionerem.

Szczęśliwe liczby ostatniego losowania:

2, 12, 15, 20, 44 (7, 10)

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>