Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs Bloodborne dla miłośników gier karcianych

Konkurs Bloodborne – wygraj grę karcianą

Bloodborne to gra na konsolę Playstation 4, która zadebiutowała w 2015 roku i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Dziś mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać grę karcianą Bloodborne, która z całą pewnością zachwyci wszystkich fanów tej produkcji, a także przyda się na długie, zimowe wieczory w trakcie spotkań ze znajomymi. Wystarczy odpowiedzieć na jedno krótkie pytanie aby mieć szansę na zdobycie tej nagrody. Co oferuje nam konkurs Bloodborne?

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs Bloodborne został przygotowany przez profil facebookowy naekraniepl. Naszym zadaniem jest odpowiedzieć na następujące pytanie konkursowe:

Gra umieszczona jest na półce na wysokości 3 metrów. W jaki sposób po nią sięgniesz?

By udzielić oryginalnej odpowiedzi na to pytanie, z całą pewnością przyda nam się znajomość gry konsolowej, dlatego też konkurs jest adresowany głównie do osób, które znają tematykę tej produkcji. Na pytanie odpowiadamy w komentarzu pod postem konkursowym. Do zakończenia konkursu pozostało 6 dni (do 14 listopada). W ciągu kilku następnych dni ogłoszony zostanie szczęśliwy zwycięzca nagrody.

Nagroda w konkursie:

1x Zestaw gry karcianej Bloodborne

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>