Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs dla dzieci ze wspaniałą nagrodą podróżniczą!

Marzyliście o podróży do krainy wulkanów – Islandii? To piękny i tajemniczy kraj, który z całą pewnością nie powinien zostać pominięty przez prawdziwych podróżników. Wyprawy na Islandie zazwyczaj są dosyć drogie, dlatego dziś, prezentujemy konkurs, w którym wygrać można wycieczkę do Islandii. Zadanie konkursowe jest jednak przeznaczone dla Waszych dzieci!

Co można wygrać?

Nagrodą główną jest Voucher o wartości 10 000zł na wycieczkę do Islandii dla dziecka oraz jego opiekuna. Nagrodą pocieszenia jest 10 zestawów podróżnika z przydatnymi gadżetami na każdy wyjazd.

Co trzeba zrobić?

Po pierwsze do dnia 10 września zakupić dowolny produkt BIC Kids w hipermarkecie Tesco i koniecznie zachować paragon.

Po drugie wykazać się musi Wasze dziecko, którego zadaniem będzie narysowanie kredkami lub flamastrami pracy pod tytułem: „Mój wymarzony zawód przyszłości”.

Następnie należy zgłosić pracę dziecka wraz z formularzem dostępnym na stronie konkursu do dnia 17 września. Teraz pozostaje już tylko czekać na telefon z informacją o wygranej!

Dodatkowe informacje

Rysunek mogą wykonać dzieci do 15 roku życia. Rodzice zajmują się natomiast dokonaniem zgłoszenia konkursowego jako prawni opiekunowie. Zakupu należy dokonać do 10 września, termin składania prac jest o tydzień dłuższy. Do 20 października wybrane zostaną najlepsze prace.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>