Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs dla świadomych rodziców

Konkursy to nie tylko promocja produktu. Niektóre z nich mają zadanie edukacyjne, tak aby zwrócić uwagę graczy na konkretny temat. Dziś jeden z konkursów, w którym nie tylko można wygrać cenne nagrody, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych i potrzebnych informacji na temat odpowiedniego żywienia noworodka. Konkurs jest adresowany do osób oczekujących dziecka, a także świeżo upieczonych rodziców.

Podstawowe założenia konkursowe

Konkurs zorganizowany przez serwis internetowy BebiKlub i platformę edukacyjną Akademia Zdrowego Brzuszka. Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie? Jak już było napisane wyżej, jest to konkurs edukacyjny dla rodziców, a zwłaszcza dla mam. Na stronie konkursu znajdziemy kursy edukacyjne w zakładkach dla kobiet w ciąż, karmiących piersią, a także podających mleko modyfikowane. Wzięcie udziału w kursie oraz prawidłowe rozwiązane quizu daje szanse na wygranie zabawki dla dziecka.

Aby wziąć udział w walce o nagrodę główną, należy prawidłowo rozwiązać pięć mniejszych quizów. To odblokuje dostęp do dużego quizu podsumowującego całą wiedzę na temat zdrowego żywienia małego dziecka. Mistrza Akademii Zdrowego Brzuszka może wygrać nagrodę główną.

Co możemy wygrać w konkursie?

Nagroda Główna: 3x karta płatnicza Visa o wartości 3,000zł

Nagrody pocieszenia: 80x zabawki oraz przydatne artykuły do karmienia noworodków

Konkurs trwa do 11 września 2017 roku.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>