Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs dla trenujących boks!

Jeżeli trenujesz sztuki walki i marzysz o wygraniu profesjonalnych rękawic bokserskich od Everlast! Konkurs jest organizowany na facebookowym profilu GO Sport Polska. Co wystarczy zrobić? Jedynie skutecznie znokautować konkurencje… oryginalnością i kreatywnością. O to jakie zadanie konkursowe stoi przed Wami.

Co musicie zrobić?

Wystarczy tylko zaplanować jakieś ciekawe ujęcie gdy znajdujecie się w bokserskiej pozie. Póki co, konkurencja naprawdę nie jest duża, a dzięki temu, macie szansę wyjść z tego ringu zwycięsko. Liczy się oczywiście kreatywność i jakość zdjęcia. Wykonaną fotografię umieszczamy pod Facebookowym postem konkursowym na profilu GO Sport Polska. Jednakże uwaga, do zakończenia konkursu zostało zaledwie 5 dni, a więc spieszcie się z wykonaniem Waszej unikatowej fotki, na której przybieracie pozę rasowego boksera takiego jak Floyd Mayweather!

A do wygrania…

Profesjonalne rękawice bokserskie firmy Everlast! Takie same jakimi walczą profesjonalni bokserzy na Madison Square Garden! Idealne do wieczornych, jesiennych treningów na worku bokserskim!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>