Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs dla Youtuberów – jesteś w tym dobry?

Oczywiście w konkursie mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby, które potrafią zmontować krótki film. Jednakże, z racji, że następnie należy go dodać na Youtuba i uzbierać jak najwięcej pozytywnych głosów, zaplecze fanów z całą pewnością może okazać się bardzo pomocne. Jest o co powalczyć, bowiem nagrodą główną jest profesjonalny dron wyposażony w kamerę GoPro. Natomiast tematem przewodnim tego konkursu jest miasto Wrocław.

Zadanie konkursowe

Twoim zdaniem jest stworzyć 20-sekundowy filmik, w którym w nieszablonowy i oryginalny sposób pokażesz, co urzeka Cię we Wrocławiu. Zabytki? Ludzie? Miejsca? A może coś innego? W tak krótkim filmie ciężko będzie zaprezentować kilka powodów. Filmik musi być odpowiednio przemyślany i zaprojektowany tak, aby niósł ze sobą jak najwięcej treści.

Po nagraniu krótkiego filmiku należy go umieścić w serwisie Youtube. Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej konkursu (konkrusfilmowy.vroclavia.pl). W formularzu umieszczamy link do naszego filmiku. Teraz pozostaje uzbierać jak największą ilość głosów.

UWAGA: Nazwa konkrsu to: „Unexpected Wrocław 1 sec Shots”, a to oznacza, że film ma być zmontowany wyłącznie z jednosekundowych ujęć, których może być maksymalnie 20. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 września.

Nagrody w konkursie

Nagroda za pierwsze miejsce: Dron Go Pro Karma

Nagroda za drugie miejsce: Go Pro Hero 5 Black

Nagroda za trzecie miejsce: Kamera Instax Mini 9

Dwie pierwsze nagrody zostaną przyznane przez jury, natomiast nagroda za trzecie miejsce będzie przyznawana za najwiękzszą liczbę pozytywnych głosów publiczności. Dodatkowo, siedem prac zostanie także nagrodzonych kartą podarunkową Wroclavii o wartości 200zł.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>