Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs internetowy – do wygrania Konsola Sony Playstation 4

sony playstation 4

Wygraj konsolę Sony Playstation 4

W dzisiejszym konkursie po raz kolejny wygrać będzie można konsolę do gier Sony Playstation 4, która z całą pewnością przyda się na długie zimowe wieczory oraz spotkania towarzyskie. Wystarczy jedynie udać się do drogerii Laboo i zakupić odpowiednie konkursy. Trzeba przyznać, że sieć bardzo często kusi nas ciekawymi nagrodami i w związku z tym, popularność tej drogerii w Polsce z tygodnia na tydzień rośnie. Czy ten konkurs przysporzy im kolejnych klientów?

Jak wziąć udział w konkursie?

Drogerie kosmetyczne bardzo często są oblegane w okresie świątecznym, ponieważ wiele osób szuka tam idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Z tej okazji przygotowano konkurs. Wystarczy wybrać dowolny zestaw świąteczny marki Gilette lub Old Spice w sieci sklepów Laboo i zachować dowód zakupu. Następnie, na stronie drogerialaboo.pl wystarczy wypełnić formularz konkursowy i wypełnić zadanie. Musimy dokończyć zdanie:

Gilette to idealny prezent świąteczny bo…”

Na wypełnienie tego zadania konkursowego mamy czas do końca roku, a zatem spokojnie znajdziemy czas aby wymyślić ciekawą odpowiedź konkursową, która będzie miała szansę wygrać.

Do wygrania w konkursie:

3x Konsola do Gier Sony Playstation 4 500GB oraz nagroda pieniężna w wysokości 139zł

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>