Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs na Dzień Zdrowego Śniadania z Lubella Corn Flakes

Czy lubisz płatki śniadaniowe Lubella Corn Flakes?

Prezentujemy bardzo ciekawy konkurs, w którym liczy się kreatywność i oryginalność. Z okazji Dnia Zdrowego Śniadania, który przypada 8 listopada, na stronie durszlak.pl pojawiło się ciekawe wyzwanie. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby posiadające swojego bloga. Do wygrania karta podarunkowa do sieci sklepów Home&You w wysokości 700zł. Bez wątpienia pomocne okaże się także zamiłowanie do gotowania i umiejętność tworzenia nowych przepisów.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Najpierw należy zakupić swoje ulubione płatki śniadaniowe marki Lubella Corn Flakes. Następnie przyda się nieco zmysłu kulinarnego, ponieważ trzeba przygotować ciekawe i zaskakujące danie z użyciem płatków śniadaniowych Corn Flakes. Przygotowany posiłek należy sfotografować. W tle pojawić się musi opakowanie wybranych przez Ciebie płatków. Kolejnym krokiem jest opublikowanie przepisu, zdjęcia oraz banneru akcji na własnym blogu, a także na stronie durszlak.pl.

Ostatnim zadaniem jest oznaczenie przepisu hashtagami: #dzienzdrowegosniadania, #odkryjcomozezboze, #silazboz, #lubella oraz #lubellkacornflakes i dodanie wpisów na swoich kanałach Social Media takich jak np. Facebook. To już wszystko. Konkurw twa od ósmego listopada do ósmego grudnia. Niedługo później ogłoszeni zostaną zwycięzcy.

W konkursie do wygrania:

2x Nagroda główna – karta podarunkowa o wartości 700zł do wykorzystania w sieci sklepów Home&You, a także zestaw płatków śniadaniowych Lubella Corn Flakes.

5x Nagroda pocieszenia – karta podarunkowa o wartości 100zł do wykorzystania w sieci sklepów Home&You, a także zestaw płatków śniadaniowych Lubella Corn Flakes

1x Nagroda specjalna przyznana za najbardziej kreatywny przepis – blender Amica oraz zestaw płatków śniadaniowych Corn Flakes.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>