Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs ORSAY dla pań!

Z okazji 20 lat marki ORSAY w Polsce, firma postanowiła ogłosić konkurs dla pań, w którym do wygrania bony na zakupy oraz zestawy akcesoriów! Wystarczy kreatywność i oryginalność aby nagroda w tym konkursie powędrowała właśnie dla Ciebie. Czy jest coś przyjemniejszego w okresie jesiennym niż drobne zakupy dla przyjemności?

Do należy zrobić?

Konkurs został przygotowany dla klientek należących do Klubu ORSAY! Dzięki konkursowi możesz stać się Ambasadorką tego Klubu i zgarnąć atrakcyjne nagrody. Zadaniem konkursowym jest wybrać jedną rzecz z kolekcji ORSAY i napisać, dlaczego nie wyobrażasz sobie bez niej jesiennej garderoby. Najlepsze prace zostaną nagrodzone bonami i akcesoriami. Dodatkowo, jedna z Was będzie mogła reprezentować Klub Modnych Kobiet ORSAY na różnego rodzaju imprezach i eventach. Zgłoszenia można nadsyłać do 20 października.

Jeśli nie interesuje Cię konkurs, w którym można zostać ambasadorką marki ORSAY, możesz starać się tylko o nagrody główne przeznaczone dla najlepszych odpowiedzi konkursowych.

Nagrody do wygrania:

  • 20x bon na zakupy w sieci ORSAY o wartości 200zł.
  • 100x zestaw akcesoriów, w którym znajduje się torebka i jeden z zapachów ORSAY.

Natomiast nagrody dla zwyciężczyni, która zostanie ambasadorką marki to:

  • Bon o wartości 6,000zł
  • Wyjątkowa sesja zdjęciowa
  • Kolacja z Jessicą Mercedes i Anią Starmach
  • Udział w wydarzeniach, imprezach i eventach Klubu Modnych Kobiet ORSAY
  • Rola reprezentacyjna w Klubie

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>