Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs Rossmann z okazji dnia kobiet – do wygrania karta podarunkowa!

konkurs rossmann

Konkurs Rossmann na Dzień Kobiet

Już za kilka dni, w czwartek 8 marca będziemy świętować Dzień Kobiet. Z tej okazji panowie starają się sprawić swojej wybrance jakiś przyjemny drobiazg. W tym zadaniu może nam pomóc specjalny konkurs Rossmann, w którym można wygrać kartę podarunkową o wartości 100 PLN. Kosmetyki i perfumy to piękny, choć ryzykowny prezent wręczany kobiecie! W końcu większość panów doskonale wie czym grozi wręczenie wybrance kremu przeciwzmarszczkowego lub, co gorsza, na rozstępy… A zatem, karta podarunkowa pozwoli kobiecie samodzielnie wybrać najlepszy prezent!

Jakie jest zadanie konkursowe?

Konkurs został ogłoszony na facebookowym profilu internetowego sklepu meblowego: MEBLINE.pl. Wystarczy wejść na profil facebookowy: MEBLINE.pl – nowoczesne meble i odpowiedzieć na pytanie zadane w poście konkursowym. Pytanie brzmi:

„Gdybyś wygrała większą sumę pieniędzy i mogła je przeznaczyć wyłącznie na własne potrzeby i marzenia, to co byś z nimi zrobiła?”

Udziel odpowiedzi w komentarzach pod postem. Wykaż się kreatywnością i oryginalnością, a z całą pewnością zwiększysz prawdopodobieństwo wygrania karty podarunkowej Rossmann. Prace można nadsyłać jeszcze przez trzy dni. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 5 marca czyli w Dzień Kobiet.

Co możesz wygrać w konkursie internetowym Rossmann?

Nagroda główna to:

5x Karta podarunkowa Rossmann o wartości 100 PLN. Może być ona wykorzystana na zakupy we wszystkich sklepach sieci Rosmann na terenie Polski.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>