Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs Wataha dla fanów serialu – gadżety do wygrania

Konkurs Wataha z gadżetami serialowymi

Już nie długo na ekrany powróci nowy sezon Watahy, który w roku 2014 zrobił prawdziwą furorę i przez wielu krytyków był uznany jednym z najlepszych, polskich seriali od lat. Jego popularność była jednak ograniczona głównie ze względu na to, że jest to produkcja stacji HBO, która jest dostępna wyłącznie w płatnych abonamentach. Niemniej jednak, mnóstwo osób na pewno będzie zainteresowanych konkursem, w którym wygrać można gadżety związany z serialem. Co oferuje swoim fanom konkurs Wataha?

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs Wataha został zorganizowany przez popularny portal Filmweb. Aby spróbować zdobyć gadżety związane z serialem, należy odwiedzić stronę konkursową i odpowiedzieć na jedno, arcyważne pytanie w słowach pięknych niczym Bieszczady:

„Dlaczego byłbyś/byłabyś gotowa rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?”

Akcja serialu toczy się właśnie w malowniczych i zjawiskowych Bieszczadach, dlatego też, fani serialu z całą pewnością znajdą wiele argumentów mówiących o wyjątkowości tego miejsca. Wystarczy trochę oryginalności, aby wygrać atrakcyjne nagrody! Odpowiedzi na pytanie należy udzielić maksymalnie do 1 listopada, dlatego spieszcie się!

Co można wygrać w konkursie?

14x zestawów nagród związanych z serialem Wataha

Każdy zestaw zawiera mapy turystyczne Bieszczad z zaznaczonymi miejscami, w których toczyła się akcja serialu. W zestawie mogą się znaleźć: głośniki, koszulki oraz smycze.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>