Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs z Milką, do wygrania kamera GOPRO 5?

Jesteś osobą aktywną, która uwielbia podróże? Lubisz dzielić się swoimi przemyśleniami i nagrywać filmiki w każdej sytuacji? Ten konkurs jest dla Ciebie! Z konkursem Milka możesz wygrać kamerę GOPRO 5, z której korzystają najpopularniejsi youtuberzy „terenowi”. To także jedna z najlepszych kamer jakie możesz podłączyć do latającego drona, aby nagrywać otoczenie z lotu ptaka.

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie, musisz udać się do jednego ze sklepów sieci ABC i zakupić słodkości sygnowane marką Milka. Po zakupach zabierz ze sobą paragon, który będzie Ci potrzebny do zgłoszenia swojego udziału w konkursie.

Teraz Twoim zadaniem jest wymyślić krótką i ciekawą historię na temat: „Szalone wspomnienia z wakacji…”. Puść wodze fantazji i opowiedz co ciekawego spotkało Cię na Twoich ostatnich wakacjach.

Zgłoszenie konkursowe polega na wysłaniu smsa pod numer 70068 (koszt: 0,62zł) o następującej treści: abc.nr paragonu. Twoja odpowiedź na zadanie konkursowe. Zgłoszenia można nadsyłać do 13 września. Teraz pozostaje już tylko czekać na wyłonienie zwycięzców w konkursie.

Co możesz wygrać?

4x nowoczesna kamera GOPRO 5

3x bezprzewodowe słuchawki firmy JBL

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>