Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Konkurs z wielką mocą marki napojów energetycznych N’Gine

To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Fani Formuły 1 z całą pewnością spotkali się już z marką N’Gine, słynnym producentem energetyków, niegdyś promowanych hasłem Kubica Team. Powrót naszego kierowcy do królowej sportów motorowych staje się coraz bardziej prawdopodobny. Z tej okazji mamy dla Was konkurs ufundowany właśnie przez N’Gine.

Zadanie konkursowe

Waszym zadaniem jest zakup przynajmniej dwóch produktów marki N’Gine w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket. Należy zachować paragon lub fakturę na dowód dokonania zakupu.

Następnie, należy wysłać sms pod numer 7043 (koszt 0,61zł) o treści „MOC.NGINE z mocą N’Gine mam energię do (Twoja odpowiedź)”.

Z całą pewnością w tym konkursie docenione zostaną kreatywne zdolności uczestników. Skoro marka od zawsze była związana ze sportami motorowymi, warto nadesłać odpowiedź, która w jakiś sposób nawiązywałaby do tego faktu

Nagrody w konkursie

Renomowana marka to gwarancja znakomitych nagród. Te w konkursie są naprawdę imponujące:

6x Zegarek Ferrari (Model Scuderia Ferrari RedRev Quarzo RED 44mm). Wartość takiego zegarka to około 450zł

14x Zegarek Ferrari (Model Scuderia Ferrari Pit Crew Quarzo 44mm). Wartość tego modelu to około 370zł

38x Ładowarki samochodowe Ferrari

Konkurs zorganizowany przez N’Gine potrwa do 10 września, a kilkanaście dni później nastąpi ogłoszenie wyników z numerami telefonu szczęśliwych zwycięzców. Powodzenia!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>