Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Kosmetyki marki Bell do wygrania w ciekawym konkursie

Wygraj kosmetyki Bell w konkursie

Kosmetyki Bell z linii Perfect na pewno są dobrze znane wielu kobietom. To bardzo renomowana marka, która cieszy się dużą popularnością. Firma ogłosiła ostatnio bardzo ciekawy konkurs, w którym można wygrać zestaw kosmetyków zawierający wszystkie najpotrzebniejsze produkty do makijażu. Aby wygrać, wystarczy trochę kreatywności, a także czujne oko.

Zadanie konkursowe

Konkurs został przygotowany przez popularny serwis internetowy zwierciadlo.pl. Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie, musisz wejść na tą stronę internetową. W różnych artykułach poukrywano zdjęcia produktów marki Bell. Łącznie jest ich aż 10. Wystarczy, że znajdziesz trzy z nich i zapiszesz w notatniku linki do artykułów, gdzie ukryte zostało zdjęcie któregoś z produktu.

Znalezione linki wysyłasz mailem do serwisu zwierciadlo.pl, a ponadto udzielasz krótkiej i kreatywnej odpowiedzi na pytanie:

„Które kolory byś wybrała i dlaczego?”

Na wykonanie zadania konkursowego masz jeszcze 10 dni. Niedługo później ogłoszone zostaną wyniki i dane 20 szczęśliwych pań, które otrzymają profesjonalny zestaw kosmetyków marki Bell.

Do wygrania:

20 profesjonalnych zestawów marki Bell z linii Perfect.

 

Lottery99 – najlepsze konkursy z nagrodami i loterie internetowe w sieci, wygraj kosmetyki Bell

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>