Kryptowaluty - Jak zarabiać Bitcoiny?

Kryptowaluty kursy – Ranking najdroższych kryptowalut na rynku

Wiele osób zaczynających swoją przygodę z kopaniem kryptowalut zastanawia się, jak wybrać koparkę pod kątem wydobywania konkretnych kryptowalut. Dziś przedstawiamy pięć najcenniejszych kryptowalut oraz przedstawiamy ich aktualne kursy. Oczywiście, wartość kryptowalut jest bardzo płynna, dlatego podajemy ceny w przybliżeniu. Aktualnie, na rynku walut wirtualnych panuje passa byka, czyli trend wzrostowy dla większości kryptowaluty kursy.

  1. Zcash – 305 dolarów (1110 PLN)

Na piątym miejscu Zcash oznaczany jako ZEC. Opracowany przez Zooko Wilcox w roku 2009. Zaczynał więc w tym samym okresie co Bitcoin. Niektóre osoby sądzą, że ta kryptowaluta również należy do właścicieli Bitcoina. Aktualnie, cena tej waluty to 1110 PLN. Eksperci do spraw kryptowalut twierdzą jednak, ze wydobywanie Zcash przestaje być opłacalne ze względu na niewielką ilość dostępnej do wykopania kryptowaluty. Dlatego też, rosnące zapotrzebowanie przy niewielkiej podaży, doskonale winduje ceny Zcash w górę.

  1. Ethereum – 391 dolarów (1400PLN)

Przez wiele osób, Ethereum (ETH) jest uważana za najlepszą w tym momencie kryptowalutę do wydobywania. Jej wartość stale rośnie, a dodatkowo, do wydobycia wciąż pozostała duża ilość tej wirtualnej waluty – kilkadziesiąt milionów sztuk. To stanowi jednak pewne zagrożenie. Rosnąca ilość wydobytego Ethereum może zmniejszyć popyt na tą kryptowalutę, co odbije się spadkiem cen. Niemniej jednak, wydaje się, że w perspektywie najbliższych kilku lat, ETH jest jedną z najlepszych alternatyw dla Bitcoina. Szczególnie, że w Internecie znajdziemy mnóstwo koparek dostosowanych do efektywnego wydobywania tej kryptowaluty.

  1. Dash – 558 dolarów (2000 PLN)

Kryptowaluta ciesząca się szczególną popularnością na zachodzie. Trudny dostęp do optymalnych pod kątem tej waluty koparek jest głównym przeciwskazaniem do wyboru Dash. Jeżeli jednak, ktoś zna się na tworzeniu własnych urządzeń i wie jak dobrać sprzęt i skonfigurować ustawienia pod kątem tej kryptowaluty, jak najbardziej powinien zainteresować się tą kryptowalutą, która w ostatnim roku zanotowała ogromne zyski. Na rynku pozostało wciąż pozostało mnóstwo waluty do odkopania, co pozwala w perspektywie najbliższych lat cieszyć się bardzo dobrym zyskiem z Dash.

  1. Bitcoin Cash – 1571 dolarów (5,550 PLN)

Przechodzimy do prawdziwie dochodowych kryptowalut. Bitcoin Cash (BCH) jest odpowiedzią na malejące złoża Bitcoina. Po wielu negocjacjach oraz planach usprawnień w dziedzinie kopania kryptowalut, w sierpniu tego roku Bitcoin postanowił rozszerzyć swoją działalność wydając kolejną kryptowalutę pod nazwą Bitcoin Cash. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania, BCH bardzo szybko zanotowało ogromne wzrosty i na ten moment wyceniana jest na ponad 1500 dolarów. Wiąże się to oczywiście z niewielką ilością wydobytej kryptowaluty, znaną marką oraz dużym zapotrzebowaniem. W momencie pisania artykułu, zmiana ceny w ostatnich 24h to +32%. To udowadnia jak wielką siłę przebicia ma Bitcoin.

  1. Bitcoin – 8870 dolarów (29000 PLN)

Tej kryptowaluty nikomu nie trzeba przestawiać. Wydana w 2009 roku jako absolutny pionier w dziedzinie wirtualnych walut. Początkowo, większość osób nie dawało temu pomysłowi większych szans. Gdy cena waluty zaczęła wahać się w okolicach kilkudziesięciu dolarów, większość osób sprzedawała swoje Bitcoiny sądząc, że dokonuje doskonałego interesu. Jakże wielkie musi być teraz ich rozczarowanie, gdy 1 Bitcoin jest wart blisko 9 tysięcy dolarów. A to jeszcze nie koniec! Choć wielu ekspertów krytykuje kryptowaluty i uważa je za bańki spekulacyjne, to traderzy kształtują rynek. A inwestorzy coraz chętniej obierają na cel Bitcoina co wpływa na kolejne ceny wzrostów. W Internecie znajdziemy mnóstwo koparek przystosowanych do wydobywania Bitcoinów. Ilość dostępnych sztuk w kopalniach to około 4,3 miliony.

Kryptowaluty kursy – Waluty o których warto wspomnieć w rankingu:

Litecoin – 71 dolarów (254 PLN)

Monero – 159 dolarów (570 PLN)

BitConnect – 300 dolarów (1100 PLN)

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>