Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Kumulacja eurojackpot rozbita – wyniki Eurojackpot 20.10.2017!

wyniki eurojackpot

Kumulacja Eurojackpot 20.10.2017

Kumulacja w Eurojackpot w ostatnim tygodniu sięgnęła ponad 41 milionów euro. W wielu kolekturach Lotto można było obserwować kolejki jak za starych czasów, gdy kumulacje Dużego Lotka przyciągały tłumy. Teraz jednak, gracze próbują swoich sił w europejskiej loterii Eurojackpot, która dla mieszkańców naszego kraju jest szczególnie korzystna. Szczególnie, że do najwyższej wygranej doliczana jest nadwyżka, która może być dużo wyższa od samej wygranej!

W piątkowym losowaniu wylosowano liczby: 1, 10, 25, 46, 49 (1, 6). Spośród milionów grających graczy znalazł się tylko jeden szczęśliwiec, który prawidłowo wytypował wszystkie liczby. Szczęśliwy kupon został skreślony w Finlandii. Jego posiadacz wzbogacił się o 41,5 miliona euro! Jednak biorąc pod uwagę rekordową wygraną w Eurojackpot, powyższa kwota nie jest nawet połową najwyższej wygranej jaka padła w roku 2015 w Czechach oraz 2016 w Niemczech.

Szczęście nie uśmiechało się tym razem do Polaków, po za jednym wyjątkiem! Mieszkaniec Torunia trafił wygraną IV stopnia. Za granicą, jej wartość to blisko 5 tysięcy euro, czyli ponad 20 tysięcy złotych. Jednak w Polsce do najwyższej wygranej dodawana jest specjalna nadwyżka, która tym razem wyniosła… 935 tysięcy. A zatem, za wygraną IV stopnia w której należy wytypować prawidłowo 4 liczby podstawowe i 2 specjalne szczęśliwy zwycięzca zgarnął prawie milion złotych!

Najlepsze losowanie już za tydzień w piątek. Kumulacja została rozbita, a zatem ponownie wracamy do nominalnej puli wygranych. Nagrodą główną jest 10 mln euro czyli około 43 miliony złotych. Losowania odbywają się zawsze między godziną 20:00 – 21:00, a następnie są retransmitowane na stronie internetowej Lotto.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>