Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Kumulacja w Eurojackpot rośnie! 130 milionów do zgarnięcia!

Kumulacja w Eurojackpot – wygraj 130 milionów złotych

W ostatnim losowaniu ponownie nie padła wygrana I-stopnia, która gwarantuje zwycięzcy zgarnięcie pełnej puli. A to oznacza, że w przyszły piątek wygrać będzie można aż 130 milionów złotych. Byłaby to ponad trzykrotnie wyższa wygrana od rekordu, który do dzisiaj pozostaje niepobity w naszym kraju. Oczywiście, o ile to obywatel naszego kraju będzie miał szczęście i prawidłowo wytypuje siedem liczb! Już dzisiaj niektóre osoby wybierają się do kolektur Lotto oraz sklepów sieci Żabka oraz Kolporter, aby spróbować zagrać o pełną pulę.

W ostatnim losowaniu szczęśliwe liczby to: 5, 17, 28, 40 i 44 oraz liczby specjalne 1 i 8. Mieszkaniec Częstochowy prawidłowo wytypował pięć pierwszych liczb i dzięki temu wzbogacił się o blisko 1,2 miliona złotych. Sprzyjał mu korzystny kurs wymiany euro, a także przelicznik związany z liczbą graczy. Blisko 700 tysięcy złotych to część, która została mu doliczona jako „nadwyżka” w związku z tym, że szczęśliwy kupon zakupił w Polsce.

Kumulacja w Eurojackpot – rekordowa wygrana

Jak dotąd, najwyższa wygrana padła dwa tygodnie temu. Mieszkaniec Łańcuta wzbogacił się o ponad 2,5 miliona złotych za trafienie drugiego stopnia. Wytypował on prawidłowo sześć liczb w kombinacji 5+1. Wciąż czekamy na wygraną I-stopnia w naszym kraju i serdecznie życzymy, aby to ktoś z Was zgarnął ogromną kumulację w wysokości 130 milionów złotych. Do światowego rekordu Eurojackpot sporo jednak brakuje, ponieważ rekord do tej pory wynosi 90 milionów euro czyli około 375 milionów złotych.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>