Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Laptop Lenovo Legion Y520 do wygrania w konkursie internetowym

Wygraj laptopa Lenovo Legion Y520

Dziś do wygrania coś specjalnego dla wszystkich miłośników gier komputerowych. Nowoczesny laptop Lenovo Legion Y520 w zestawie z monitorem Lenovo Curved Gaming. Tradycyjnie wystarczy wypełnić krótkie zadanie konkursowe aby zapolować o cenną nagrodę, która w znaczny sposób może podnieść jakość naszych urządzeń elektronicznych w domu. Niezależnie do jakich celów wykorzystujemy laptopa, w połączeniu z nowoczesnym monitorem stworzą one zespół idealny, który z pewnością znakomicie sprawdzi się na jesienne wieczory.

Jakie jest zadanie konkursowe?

Konkurs został zorganizowany przez sklep internetowy oleole.pl na profilu Facebookowym. Jedyne co musimy zrobić, to wymyślić ciekawe i niekonwencjonalne zastosowanie dla powerbanka. Dokładne pytanie konkursowe brzmi następująco:

Jak wykorzystałbyś powerbank w zupełnie inny i niekonwencjonalny sposób, niezwiązany wyłącznie z ładowaniem telefonów?

Puśćcie zatem Wasze wodze fantazji oraz wymyślcie jakieś ciekawe zastosowanie tych wspaniałych urządzeń, dzięki którym od kilku lat nie musimy się tak często martwić o słaby poziom baterii. Zgłoszenia można nadsyłać do 18 listopada.

Do wygrania w konkursie:

1x Laptop Lenovo Y520 + Monitor Lenovo Curved Gaming 27 cali.

9x Kod rabatowy na zakupy w sklepie internetowym oleole.pl o wartości 500 złotych

 

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>