Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Loteria internetowa Intermarche – do wygrania samochód marki Toyota!

ROAD TEST Toyota C-HR 1.6 EV November 23rd 2016 Photo - Jed Leicester

Loteria internetowa Intermache

Wielu z nasz marzy o zmianie samochodu, szczególnie gdy dysponujemy przestarzałym modelem, który lubi płatać figle w zimowej aurze. Wtedy z zazdrością patrzymy na posiadaczy drogich, nowoczesnych samochód z wieloma elementami wyposażanie, które sprawiają, że jazda zimą staje się znacznie przyjemniejsza, a także bezpieczniejsza. Jednak co możemy zrobić, gdy na taki samochód zwyczajnie nas nie stać? Zawsze możemy go wygrać! Teraz, jedna osoba staje przed szansą zdobycia Toyoty C-HR. Taką nagrodę główną oferuje nam loteria internetowa Intermarche.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste! Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację mobilną sklepu Intermarche! Aby to zrobić, wchodzimy na stronę internetową intermarche.pl i przechodzimy do zakładki „aplikacja mobilna”. Teraz wystarczy ściągnąć program na swoje urządzenie i zarejestrować swój udział w loterii. Dodatkowo, każda osoba, która ściągnie i zainstaluje aplikacje, otrzyma bon towarowy o wartości 10zł na kolejne zakupy w Intermarche, których łączna wartość wyniesie przynajmniej 100zł. Na wykonanie zadania mamy czas do końca listopada. Około Mikołajek wylosowana zostanie szczęśliwa osoba, która wygra samochód.

Co możemy wygrać w loterii?

Nowoczesny samochód osobowy Toyota C-HR. Jest to SUV wyposażony w wiele przydatnych funkcji! Jego wartość rynkowa wynosi w tej wersji wyposażenia 106,900 PLN.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>