Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Loteria online Eurojackpot – do wygrania 175 milionów złotych!

Loteria Online Eurojackpot – kolejna rekordowa kumulacja!

Niewielu z nas przepada za dniem 13-go, szczególnie, gdy kartka w kalendarzu wskazuje piątek. Taka sytuacja miała miejsce w dzień ostatniego losowania największej europejskiej loterii. Po raz kolejny z rzędu nikt nie wytypował prawidłowo 5 liczb i 2 liczb specjalnych. Pula przechodzi na kolejne losowanie, które odbędzie się 20 października w Helsinkach około godziny 20. Tradycyjnie, retransmisje będzie można zobaczyć na stronie Lotto. Loteria Online Eurojackpot wciąż przyciąga nowych graczy, pragnących spróbować swojego szczęścia!

W ostatni piątek wylosowano liczby: 9, 40, 43, 44, 45. Liczbami specjalnymi były: 1 i 8. W Polsce odnotowaliśmy trzy wygrane III-stopnia, które szczęśliwym zwycięzcom przyniosły ponad 335 tysięcy złotych. Rekord wygranej w naszym kraju nie został zatem pobity i wciąż należy do Łańcuta, gdzie kilka tygodni temu pewien gracz zdołał wygrać nagrodę II-stopnia, która wniosła ponad 2,5 miliona złotych. Brak kolejnej nagrody głównej oznacza, że w przyszłym losowaniu, wygrana I-stopnia będzie wynosić ponad 175 milionów złotych.

Loteria Online Eurojackpot pokochało w Polsce wiele tysięcy graczy, a ilość sprzedawanych blankietów wciąż rośnie. Choć Lotto zostało oficjalnym partnerem loterii w Polsce, to musi bardzo mocno reklamować swoje losowania, które nie przyciągają już tak wielu graczy. A przyczyna jest oczywista. W Lotto rzadko kiedy kumulacja przekracza 10 milionów złotych. Cztery razy więcej można wygrać w każdym losowaniu Eurojackpot. W przypadku kumulacji takich jak ta, wartość wygranej może przekroczyć 150 milionów złotych.

Do rekordu wciąż daleko, ponieważ w roku 2015 w Eurojackpot mieliśmy do czynienia z kumulacją, w której zdobyć można było 90 milionów euro czyli 375 milionów złotych. Czy w przyszły piątek komuś uda się prawidłowo wytypować wszystkie siedem liczb? Warto dodać, że w ostatnim losowaniu aż 26 tysięcy graczy zgarnęło nagrodę XII stopnia, która wyniosła 40PLN. A zatem, powiększa się grono osób, które dzięki europejskiej loterii Eurojackpot, choćby symbolicznie powiększyło swój stan posiadania.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>