Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Loteria pieniężna z piwem marki Żywiec – 4,000 PLN do wygrania

Loteria pieniężna z piwem Żywiec

Liga Mistrzów w toku, a zatem wielu mężczyzn we wtorek i środę zakupuje odpowiedni zapas piwa aby przy chłodnym trunku cieszyć się wielki, piłkarskimi emocjami na najwyższym poziomie. A może chciałbyś obejrzeć jakiś z mecz z wysokości trybun? Brak pieniędzy? Pomoże loteria pieniężna Żywca, w której do wygrania aż 4,000zł. W tej kwocie na pewno uda Ci się pojechać na emocjonujący mecz Ligi Mistrzów. Albo spożytkować nagrodę na inny przyjemny cel. Wystarczy tylko, na mecz wybrać piwo marki żywiec.

Jak wziąć udział w loterii?

Wszystko co musisz zrobić, to udać się na zakupy do sieci sklepów Żabka i kupić cztery dowolne piwa marki Żywiec. Wróć do domu z paragonem i od razu zgłoś swój udział w konkursie. Aby dokonać rejestracji wystarczy wysłać SMS pod numer 70908 (koszt: 62 grosze) o treści:

SWIETOPIWA.nr dowodu zakupu

Aby zgłosić swój udział w loterii pieniężnej Żywiec masz czas do 3 października. W tym terminie ogłoszone zostaną także wyniki i dane szczęśliwych zwycięzców.

Co można wygrać?

3x Nagroda pieniężna w wysokości 4,000zł

10x Nagroda pieniężna w wysokości 1,000zł

 

Lottery99 – Najlepsze konkursy z nagrodami i loterie internetowe w sieci

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>