Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Loteria Urodzinowa prosto od KFC

Obchodzimy 60-lecie słynnego Kubełka, który tak często towarzyszy nam przy większych imprezach. Z okazji urodzin tego słynnego zestawu, KFC przygotowało dla nas specjalną loterię, w której możemy wygrać pyszne dania, ale także fantastyczną wycieczkę, w sam raz na nadchodzący okres jesienny, gdy chcemy znaleźć się w ciepłych krajach. Przyjrzyjmy się uważniej tej ciekawej promocji.

Jak wziąć udział w loterii?

Przede wszystkim musimy zacząć od zakupu pysznego kubełka KFC dla 2 lub 4 osób. Przy zakupie tego zestawu w kasie otrzymamy specjalną zdrapkę, w której mogą kryć się atrakcyjne nagrody.

Dodatkowo, zdrapkę należy zachować aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej. Następnie musimy wejść na stronę konkursową KFC i wypełnić formularz zgłoszeniowy, w którym podajemy kod ze zdrapki. To wszystko, teraz wystarczy czekać na rozlosowanie nagród głównych.

Co możemy wygrać?

Nagrody główne, które zostaną rozlosowane po zakończeniu konkursu są następujące:

10x Voucher turystyczny o wartości 5,000zł. Możemy go wykorzystać w biurze Itaka na wybraną przez nas wycieczkę. Czy nie byłoby pięknie spędzić okres jesiennej sloty w gorących krajach?

60x złoty kubełek KFC. To coś dla smakoszy i osób uwielbiających częste odwiedziny w KFC. Złoty kubełek możemy codziennie napełniać za darmo aż do końca roku.

Natomiast nagrody, które możemy zgarnąć od razu po zdobyciu zdrapki prezentują się tak:

10,000x Koszulka KFC

90,000x Przypinka KFC

5,000x Okulary Przeciwsłoneczne (przydadzą się nam w ciepłych krajach gdy wygramy nagrodę główną)

90,000x Puszka napoju Pepsi

TERMIN PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ ZE ZDRAPKI: 11 Września 2017.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>