Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Loteria z dużymi możliwościami

Kolejna wspaniała loteria od Lotto to Multi-Multi, która pozwala graczom na duże urozmaicenie w obstawianiu liczb na kuponie. Jest to coraz chętniej wybierana loteria ze względu na 10 progów nagród, a co za tym idzie większym prawdopodobieństwem wygrania dodatkowych pieniędzy.

Na czym polega gra w Multi Multi?

W Multi Multi losowanych jest 20 z 80 liczb. Dawniej gra ta występowała pod nazwą Multilotek. Gracz może wybrać ile liczb typuje (od 1 do 10), a co za tym idzie, jakie będzie miał szanse na wygraną. Trafienie wszystkich 10 liczb po za nagrodą gwarantowaną w wysokości 250 000zł, zwycięzca otrzymuje także kumulującą się kwotę, której wysokość może wynosić kilka milionów złotych.

Dodatkowe urozmaicenia to gra z plusem, która zwiększa wygraną w przypadku prawidłowego wytypowania liczby-plusa. Do blankietu Multi-Multi można zakupić również kupon do Super Szansy. Gracz sam ustala stawkę zakładu. By zagrać o standardowe nagrody, koszt kuponu to 2,50zł lub 5zł w grze z plusem. Jednakże,  można również wnieść stawkę dziesięciokrotną czyli 25 lub 50z. Wtedy ewentualna nagroda gwarantowana przy trafieniu wszystkich liczb i plusa to 2 500 000zł i 25 000 000zł. Wszystko zależy od Ciebie!

Kiedy odbywają się losowania?

W odróżnieniu od innych loterii, Multi Multi jest losowane dwa razy dziennie o godzinie 14:00 i 21:40. Kupując kupon wybierasz w ilu losowaniach chcesz wziąć udział. Maksymalna liczba losowań jednego kuponu to 28 razy. Wyniki losowania, a także przekaz z losowania na żywo zawsze znajdziemy na stronie internetowej Lotto.

Gdzie mogę zakupić blankiet?

Tradycyjnie na stronie internetowej, w większych kioskach, niektórych sklepach, a także w kolekturach Lotto. Koszt jednego kuponu to 2,50zł (5zł z Plusem) za pojedynczą stawkę. Za każdą kolejną stawkę musimy zapłacić kolejne 2,50zł, a więc maksymalny koszt kuponu z dziesięciokrotną stawką oraz Plusem wynosi 50zł.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>