Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Loterie internetowe – jak wybierać szczęśliwe liczby  

loterie internetowe

Loterie internetowe przyciągają coraz większą liczbę chętnych. Każdy z nas pragnąłby wygrać główną nagrodę w loterii liczbowej i całkowicie odmienić swoje życie. Wymarzony dom, samochód, podróże po całym świecie. A także możliwość uszczęśliwienia bliskich. Wiele badań pokazuje bowiem, że w przypadku wygranej na loterii nie myślimy wyłącznie o sobie. Większość osób zaznacza, że z całą pewnością podzieliłaby się wygraną kwotą z najbliższymi. W końcu dawanie prezentów daje więcej szczęścia niż ich otrzymywanie. A zatem, skoro marzymy o tym by sprawić przyjemność bliskim, może właśnie pod tym kątem powinniśmy wybierać szczęśliwe liczby.

Specjalne daty oraz ważne liczby

Czytając historie osób, które wygrywały na loterii, często dowiemy się, że w ich przypadku wygrywające liczby miały pewną symbolikę. Sporo osób wybiera bowiem ważne daty lub numery, które były dla nich szczęśliwe w przeszłości. Jeszcze inni twierdzą, że prawidłowe liczy na loterii pojawiły się w ich snach. To jeden z najczęstszych sposobów doboru liczb. Następnie, te same liczby należy obstawiać w każdym kolejnym losowaniu. Choć z naukowego punktu widzenia nie zwiększa to naszych szans na zwycięstwo, taki system w wielu przypadkach się sprawdzał. Znamy również pechowe przypadki osób, które raz zapomniały o zakupieniu kuponu. Akurat w tym losowaniu wypadły liczby, które były wskazywane przez osoby od wielu lat. To się nazywa pech…

Metafizyczne poszukiwanie liczb na loterie internetowe

Są wśród nas osoby wierzące w przeznaczenie oraz siły nadprzyrodzone. Dlatego też, część osób próbuje wytypować prawidłowe liczby na podstawie horoskopu lub wizyty u wróżki. Czy ten sposób działa? No cóż, jego skuteczność jest dokładnie taka sama jak w przypadku innych systemów. Jest to oczywiście kwestia szczęścia oraz zbiegów okoliczności. Jednakże, gdyby w moim przypadku liczby podane przez wróżkę okazały się szczęśliwe, z całą pewnością jeszcze nieraz skorzystałbym z jej usług dając przy tym wysoki napiwek. Osoby wierzące twierdzą również, że nigdy nie można przegapiać sygnałów pojawiających się w naszych snach. Zdaniem niektórych, człowiek dysponuje siłą przyciągania. Marząc o wygranej na loterii możemy „przyciągnąć” szczęśliwe liczby do naszych snów. Tak przynajmniej twierdzą osoby, które wierzą w prawidłowości zawarte w prawie Murphy’ego.

Numery ulubionych piłkarzy z dzieciństwa

Choć ta historia nie ma żadnego potwierdzenia, pewien mieszkaniec Wielkiej Brytanii twierdzi, że na szczęśliwym kuponie zaznaczył numery koszulek swoich idoli z dzieciństwa. To kolejna niesamowita opowieść o tym, że szczęśliwe liczby mogą mieć zupełnie nieoczekiwane oblicze. Niemniej jednak, wielu piłkarzy na danych pozycjach występuje z tymi samymi numerami… Pod numerem 7, 9 czy 11 kryje się wielu doskonałych piłkarzy. A zatem wydaje się, że historia szczęśliwego zwycięzcy z Wielkiej Brytanii może być mocno naciągana.

Niech o numerach zadecyduje Twoja dłoń

Sposób ten jest praktykowany przez całkiem szerokie grono graczy! W zamyśle chodzi po prostu o to, aby zamknąć oczy i wodzić długopisem lub ołówkiem nad blankietem z liczbami. Następnie dotknąć koniuszkiem kartki i spojrzeć na wybraną liczbę. Całkiem sporo osób decyduje się na takie „ślepe” zaznaczanie liczb. Po raz kolejny ma to zresztą związek z osobami wierzącymi w prawo przyciągania. Jeżeli jednak założenia tego prawa są słuszne, równie dobrze moglibyśmy po prostu zakupić blankiet na chybił trafił. Osobiście sprawdziłem metodę zaznaczania w ciemno. Niestety w moim przypadku okazała się ona całkowicie niesprawdzona! Może jednak Wam przyniesie więcej szczęścia.

O szczęśliwe numery zapytaj swoich bliskich

„Grupowy” system wypełnienia kuponów jest powszechnie spotykany! Cała rodzina wspólnie wybiera szczęśliwe numery. Może to właśnie w więzach rodzinnych znajdziemy szczęście? Loterie internetowe bywają przewrotne. Tutaj każdy sposób może się okazać skuteczny. W końcu nieważne w jaki sposób wybrane zostały szczęśliwe liczby. Grunt co zrobimy z wygranymi pieniędzmi! A tymi z całą pewnością warto się podzielić, nawet jeżeli ktoś z rodziny nie chciał dorzucić się na blankiet twierdząc, że jest to strata pieniędzy!

 

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>