Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Lotto – czyili o największym polskim operatorze gier liczbowych

świąteczna loteria lotto

Lotto, słowo owiane nadziejami milionów Polaków na zdobycie wielkiej nagrody, która mogłaby odmienić całe dotychczasowe życie. I choć nagrody w porównaniu z zagranicznymi loteriami są bardzo niskie, o tyle jeszcze do niedawana, Lotto był jedyną loterią dostępną w Polsce.

Ktoś zapyta, niskie wygrane? Przecież w Lotto można wygrać nawet ponad 20 milionów złotych. Oczywiście, to ogromne pieniądze, których nijak nie można uznać za niskie. Chyba, że porównamy je z wygranymi w największej loterii europejskiej – EuroMillions. Tam maksymalna wygrana wyniosła 190 milionów Euro. Czyli ponad 800 milionów polskich złotych. To istotna różnica, prawda?

Szeroki wachlarz gier

Jednak w odróżnieniu od zagranicznych loterii, Lotto ma bardzo bogatą kolekcje różnorodnych gier liczbowych. Oczywiście, największą popularnością cieszy się Duży Lotek, który niebawem doczeka się całego artykułu na swój temat.  Jednakże mamy również takie gry jak: Ekstra Pensja, Mini Lotto, Multi Multi czy Super Szansa. Do wyboru do koloru.

Jako ciekawostkę można podać, że w tym roku, w marcu padła rekordowa wygrana w całej historii Dużego Lotka. Mieszkaniec  Skrzyszowa zainkasował na swoje kontra prawie 37 milionów złotych. Była to rekordowa kumulacja, w której tylko jedna osoba prawidłowo wytypowała 6 liczb.

Lotto dostępne w całej Polsce

Niezależnie w który zakątek Polski pojedziemy, w każdym zamieszkałym obszarze znajdziemy punkt, w którym można zakupić kupony na dowolne gry. To czyni Lotka wszechobecnym na terenie całego kraju. Dowodzą temu także wygrane, które trafiają do wszystkich miejsc w Polsce.

Tradycja i długoletnia historia

Jeżeli zapytać młodych ludzi o to, kiedy powstała loteria organizowana przez Totalizator Sportowy, z całą pewnością bardzo mała część potrafiłaby prawidłowo odpowiedzieć na pytanie. Tak się bowiem składa, ze w tym roku mamy 60 rocznicę istnienia Lotto w Polsce. Tak jest, Lotek powstał w 1957 roku.

Od tego czasu zmieniały się gry, zasady, prowadzący, format programu, wszystko. Nie zmieniło się jednak to, że wciąż, w całej Polsce nie brakuje chętnych, którzy co tydzień próbują swojego szczęścia chcąc odmienić swoje życie poprzez zdobycie milionów złotych.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>