Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Na co przeznaczylibyście swoją wygraną na loterii?

Dzisiaj będzie trochę o planach osób, które niestrudzenie starają się w końcu wyjść naprzeciw swojemu szczęściu i wygrać kilka milionów na loterii. Zaprezentujemy dzisiaj pięć najczęstszych odpowiedzi, które udzielają osoby zapytane o to, co zrobiłyby z wygraną.

  1. Życie w luksusie

Ekskluzywna, luksusowa willa i ogromnym garażem i wspaniałymi autami marek Lamborghini, Ferrari i Aston Martin. Wiele wygód, basen, jacuzzi. Willa najlepiej ulokowana nad brzegiem morza, w ostateczności jeziora, tak żaby w każdej chwili móc popływać swoim jachtem. Tak, większość osób, zapytane o to co zrobiłyby z wygraną opowiadają nam właśnie o życiu w luksusie. Pamiętacie ten artykuł? Myślenie wyłącznie o przyjemnościach może sprawić, że stracimy wszystko w bardzo szybkim tempie. Dlatego warto pomyśleć nad drugim sposobem.

  1. Inwestycje

Przyjemności – tak, jak najbardziej. Ale przede wszystkim inwestycje, które pozwolą zdobytemu majątkowi pracować na siebie. Jakie inwestycje? Wysokooprocentowane lokaty, fundusze inwestycyjne, giełda, sztuka, nieruchomości. Sposobów jest mnóstwo. Jeżeli nie mamy drygu do ekonomii, warto zatrudnić kogoś, kto zajmie się zarządzaniem naszym budżetem. Obracanie milionami to bardzo trudne zadanie.

  1. Spełniłbym swoje marzenia

Marzysz o karierze muzycznej, aktorskiej? Chciałbyś być kierowcą wyścigowym, który co tydzień odwiedza fascynujące miejsca by tam z zawrotną prędkością ścigać się o kolejne trofeum? Pieniądze mogą bardzo pomóc. Talent to jedno, ale Twój budżet też się liczy. Szczególnie w przypadku kierowcy wyścigowego, który by dostać się do teamu musi posiadać całkiem spore fundusze. Nie mówiąc o wymaganych licencjach. A może marzysz o podróżach?

  1. Życie w podróży

Powiedzenie: „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, nie dotyczy wszystkich. Niektórzy najlepiej czują się w dalekich podróżach, odwiedzając kolejne, wyjątkowe miejsca, stykając się z różnymi kulturami i próbując egzotycznych kuchni. Dlatego też, bardzo wiele osób deklaruje, że pieniądze wygrane na loterii przeznaczyliby właśnie na podróże.

  1. Życie altruisty, czyli dawanie sprawia przyjemność

Jeszcze inni twierdzą, że nie grają dla siebie, ale dla innych. Że gdyby wygrali duże pieniądze, to ich znaczną część oddaliby swoim bliskim. Na spełnienie ich marzeń, na spłacenie kredytów. Inni idą o krok dalej i mówią o działalności charytatywnej i wspieraniu inicjatyw, które są dla nich ważne. To wyjątkowe szlachetne i altruistyczne podejście. Niezależnie od tego, w którym z pięciu typów najbardziej upatrujemy siebie, gdy wygramy ogromną sumę, warto pomyśleć o naszych bliskich i odwdzięczyć się jakoś za to co dla nas zrobili.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>