Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Najwięksi szczęściarze i pechowcy loterii – część 4

Najwięksi szczęściarze i pechowcy loterii

Dziś opowiemy historie, w której niewiele brakowałoby abyśmy mogli mówić o prawdziwych pechowcach. A jednak szczęście i czujność sprzyjały pewnemu amerykańskiemu małżeństwu, które o mało co nie wyrzuciło do śmieci miliona dolarów! Pamiętajcie, gdy kupujecie zdrapkę, zawsze sprawdzajcie ją od razu! Kto wie co się może wydarzyć? Być może Wasz los wyląduje w kuble na śmieci albo po prostu wypadnie z Waszej kieszeni?

Pewne małżeństwo, Joseph i Joanne Zagami ze stanu Massachusetts postanowili dla zabawy spróbować swojego szczęścia i zakupili jedną zdrapkę za 5 dolarów. Traf chciał, że zamiast sprawdzić los od razu, pani Joanne schowała zdrapkę do swojej torebki. Po czym para zapomniała o zakupie. Kilka dni później, sprzątając swoją torebkę, kobieta odnalazła zdrapkę, ale wyrzuciła ją do śmieci nie sprawdzając czy los okazał się trafiony. Prawdopodobnie zrobiła to z rozpędu.

Na szczęście, na posterunku czuwał czujny Joseph Zagami, który jak tylko dowiedział się o tym co zrobiła jego żona, zanurkował w poszukiwaniu zdrapki w śmieciach. Musiał chyba podświadomie czuć, że zawartość okaże się szczęśliwa! Przyznajcie się, a gdyby to Wasza niesprawdzona zdrapka wylądowała w śmieciach… Przeszukalibyście śmietnik? Czy stwierdzili z dużą dozą pewności: „Pewnie i tak nic nie wygrałem, nie ma sensu grzebać w śmieciach”…

No cóż, będąc na miejscu pana Josepha Zagami stracilibyście milion dolarów! Wygrzebana ze śmietnika zdrapka okazała się niezwykle szczęśliwa! Oczywiście, państwo Zagami nie zostali milionerami, ponieważ zdrapka była obciążona dość sporym podatkiem. Urząd Skarbowy wyciągnął rękę po niemal połowę tej wygranej. Jednak gdybyśmy my wygrali milion dolarów i mogli zachować połowę tej kwoty, chyba nie narzekalibyśmy zbytnio? W końcu jest to kwota, dzięki której można kupić luksusowe mieszkanie, samochód, zafundować sobie wakacje, a część odłożyć jako oszczędności.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>