Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Nowoczesny i wygodny odkurzacz do wygrania z Velvet

Sprzątanie domu to czynność, która niewielu z nas przypada do gustu. Oczywiście lubimy żyć w pięknym, posprzątanym mieszkaniu, jednak same porządki to zadanie czasochłonne i męczące. Dlatego też poszukujemy sposobów na ułatwienie sobie tego zadania poprzez praktyczne urządzenia, które są proste i wygodne w obsłudze, a także skuteczniejsze. Dziś z konkursem Velvet możecie wygrać nowoczesny odkurzacz marki Philips. Konkurs został ogłoszony ze względu na 20-urodziny firmy Velvet na rynku.

Zadanie konkursowe:

W tym konkursie nie musimy wychodzić z domu na zakupy. Wystarczy, że wejdziemy na stronę sklepu internetowego frisco.pl i zakupimy produkty Velvet przynajmniej za 10zł. Jednocześnie zapisujemy sobie kod z dowodu zakupu produktów. Następnie przygotowujemy krótką i oryginalną odpowiedź na pytanie: „Czego życzysz Velvet na kolejne 20 lat?”. Odpowiedź wysyłamy smsem pod numer 7036 (koszt smsa: 0,62zł) w następującym formacie: VLV.Twoja odpowiedź na pytanie. Zgłoszenia możemy nadsyłać do 30 września.

Do wygrania:

5x odkurzacz bezprzewodowy marki Philips

10x karta przepłacona o wartości 500zł

 

Lottery99 – Aktualne konkursy z nagrodami i loterie internetowe

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>