Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Nowoczesny smartfon Huawei P10 do wygrania!

P10 to najnowocześniejszy model smartfonów reklamowanych przez Roberta Lewandowskiego. Telefon ten możemy wygrać w konkursie przygotowanym przez Grand Prix Farmacji. Naszym zadaniem będzie uzupełnienie sondażu i odpowiedź na zadanie konkursowe.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wejść na stronę internetową Grand Prix Farmacji, a tam wziąć udział w sondażu na temat różnych środków farmakologicznych. Nie musimy posiadać specjalistycznej wiedzy, wystarczy rzetelnie odpowiadać na wszystkie pytania i oddać głos w każdej z 11 kategorii.

Następnie otrzymamy formularz oraz zadanie konkursowe do rozwiązania. Gdy już się z tym uporamy, wystarczy tylko kliknąć w link aktywacyjny wysłany do nas mailem i tym samym zatwierdzić swój udział w konkursie. To wszystko! Teraz wystarczy czekać ogłoszenie laureatów konkursu.

Co możemy wygrać?

Nagrodą główną jest znakomity, nowoczesny smartfon Huawei P10, jednak Grand Prix Farmacji oferuje także nagrody pocieszenia w postaci:

3x głośnik bezprzewodowy SONY SRX S-11

5x zestaw podarunkowy

Do końca konkursu pozostało ponad 3 tygodnie. Zgłoszenia możemy nadsyłać do 22 września! Zadanie proste i przyjemne, a nagrody bardzo atrakcyjne!

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>