Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Pierwsze losowanie Eurojackpot już za nami!

W piątek o godzinie 20 odbyło się pierwsze losowanie loterii Eurojackpot, w której mogły wziąć udział osoby mieszkające w Polsce. O godzinie 21 losowanie zostało pokazane na stronie internetowej Lotto. Czy polski Totalizator Sportowy obawia się o dużą konkurencję i z tego względu postanowił nawiązać współpracę z europejską marką? Co prawda, w Polsce od jakiegoś czasu dostępna jest największa loteria w Europie czyli EuroMillions, jednak gdy ta debiutowała w naszym kraju, nie było wielkiego boomu popularności.

W przypadku Eurojackpot owszem. Akcje reklamowe, mniejsze loterie promocyjne urządzane w niektórych sieciach supermarketów. Reklamy w Internecie i w telewizji. Sam byłem świadkiem jak przy kolekturach Lotto ustawiały się kolejki. Z ciekawości postanowiłem sprawdzić co spowodowało takie zainteresowanie. Kumulacja 8 mln w Lotto? Nic z tych rzeczy! Nowa loteria Eurojackpot wchodząca na nasz rynek. Wielu graczy kupowało swoje pierwsze losy, wierząc, że okażą się one szczęśliwe.

W pierwszym losowaniu nie padły wielkie wygrane dla mieszkańców Polski. Wszystkie liczby prawidłowo wytypowało dwóch mieszkańców Niemiec i to oni otrzymali kwotę będącą minimalną nagrodą główną, czyli 10 milionów euro. W Polsce mieliśmy jednak wiele trafień niższego stopnia. Siedem osób wzbogaciło się o 111 tysięcy złotych. Wygląda na to, że Eurojackpot robi ogromną furorę, a Totalizator postąpił słusznie, decydując się na współprace z europejskim gigantem, który szturmem wszedł na polski rynek.

Przypomnijmy. W losowaniach Eurojackpot typujemy 5 z 50 liczb oraz 2 liczby specjalne z 10. Nagrodą gwarantowaną za prawidłowe wytypowanie wszystkich liczb zawsze jest 10 milionów euro. Losowania odbywają się w piątek o 20, a o godzinie 21 są retransmitowane na stronie Lotto. Kupony możemy zakupić zarówno przez Internet jak i w kolekturach Lotto.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>