Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Pierwszy polski milioner w loterii Eurojackpot

Nie musieliśmy długo czekać, aby mieszkaniec Polski stał się milionerem po prawidłowym wytypowaniu liczb w Eurojackpot. Już drugie losowanie przyniosła szczęśliwego zwycięzcę, który jest dowodem na to, że europejska loteria w naszym kraju zyska wielu klientów, którzy być może odwrócą się od rodzimego Lotto. Totalizator Sportowy był jednak na to przygotowany. Zważając, że Lotto stało się oficjalnym pośrednikiem Eurojackpot w Polsce, spółka na pewno zawarła z europejską loterią jakąś umowę, której warunków jednak nie znamy.

Pierwsze losowanie odbyło się tydzień temu. Ponad 10 osób prawidłowo trafiło „czwórkę” co wiąże się z wygraniem kilkuset tysięcy złotych. W piątek rekord ten został pobity. Jeden z mieszkańców Polski prawidłowo wytypował pięć liczb i zgarnął 1,2 miliona zł. Totalizator Sportowy podaje, że szczęśliwy kupon został zakupiony w Środzie Wielkopolskiej. Ponadto, w ostatnim losowaniu jeden gracz zgarnął 18 tysięcy złotych natomiast 25 osób 1300zł. 53 graczy trafiło mniejszą wygraną rzędu kilkuset złotych.

Co ważne, w ostatnim losowaniu nikomu nie udało się prawidłowo wytypować wszystkich liczb. W kolejny piątek czeka nas zatem kumulacja, w której do wygrania będzie blisko 65 milionów złotych. Sprzedaż kuponów na Eurojackpot ciągle wzrasta, a taka kumulacja z całą pewnością przekona kolejnych graczy. Europejska loteria może być dumna z przeprowadzonej kampanii reklamowej. W ciągu kilku tygodni, ogromna ilość Polaków poznała zasady i fakty dotyczące działania tej loterii. A chętnych do spróbowania swojego szczęścia wciąż jest wielu.

Przypomnijmy. Jeden kupon Eurojackpot to koszt 12,50zł. Blankiet możemy uzupełnić własnymi liczbami lub zaufać ślepemu losowi na „chybił trafił”. Gracze co tydzień stają przed szansą wygrania przynajmniej 10 mln euro. Aby tak się stało, trzeba prawidłowo wytypować 5 z 50 liczy, oraz dwie liczby specjalne z 10.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>