Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Podziel się swoją historią i wygraj IPhone 7!

Wygraj IPhone 7 swoją oryginalną historią!

Niektóre historie naszego życia są naprawdę fascynujące i zazwyczaj zaczynają się od drobnej błahostki. Jeżeli dysponujesz taką opowieścią i chcesz się z nią podzielić na Facebooku, masz możliwość wygrania nowoczesnego smartfona IPhone 7 o wartości blisko 3,5 tysiąca złotych. Konkurs został zorganizowany przez Bank Zachodni WBK z okazji nowego spotu reklamowego. Wykaż się pomysłowością i oryginalnością i wygraj IPhone 7.

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs został ogłoszony na profilu Facebookowym Bank Zachodni WBK. Naszym zadaniem jest obejrzeć nowy spot reklamowy banku, a następnie napisać komentarz pod tytułem:

„Historia od której wszystko się zaczęło”

Mamy szerokie pole do popisu, a na najlepsze historie czekają atrakcyjne nagrody. Należy się jednak spieszyć, ponieważ konkurs trwa tylko do 18 listopada do godziny 23:59. W ciągu następnych kilku dni ogłoszone zostaną dane trzech szczęśliwych zwycięzców.

W konkursie możemy wygrać:

1 miejsce – Nagroda główna, IPhone 7 256GB

2 miejsce – iPad mini4 32GB

3 miejsce – Skymaster Wheel 10

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>