Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Problemy z zarostem? Wygraj golarkę Philips OneBlade Pro

philips oneblade pro
philips oneblade pro

Wygraj golarkę Philips OneBlade Pro 

Mężczyźni posiadający wrażliwą cerę zawsze mają duże problemy z uzyskaniem satysfakcjonującego rezultatu w trakcie golenia. Po samym procesie nieodzownym elementem są nieestetyczne podrażnienia, które powodują dyskomfort i zaburzają codzienną równowagę z rana. Na szczęście, możesz bez trudu zwiększyć jakość swojego golenia dzięki nowoczesnej maszynce Philips OneBlade Pro. To nowoczesna technologia wymyślona w trosce o wrażliwą skórę mężczyzn. Dowiedz się jak wygrać jeden z egzemplarzy w konkursie internetowym przygotowanym przez portal Interia.

Jak wziąć udział w walce o jedną z nagród?

Na Interii pojawił artykuł, który opisuje innowacyjne rozwiązania zastosowane w maszynce do golenia Philips OneBlade Pro. Do strony konkursowej bez trudu dotrzesz wpisując w google nazwę modelu oraz słowo Interia. Będziesz miał okazję dowiedzieć się o zaletach jakie oferuje Ci producent. Po przeczytaniu tekstu, Twoim zadaniem będzie napisać komentarz odpowiadający na pytanie:

Która z cech OneBlade Pro najbardziej Cię przekonuje i dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać testerem?

Konkurs potrwa jeszcze dwa tygodnie, więc bez trudu zdążysz wymyślić ciekawą i oryginalną odpowiedź, która przybliży Cię do wygrania jednej z maszynek Philips.

Nagroda w konkursie

Najlepsze 10 odpowiedzi zostanie nagrodzonych golarką hybrydową Philips OneBladePro.

To innowacyjna, jednoostrzowa golarka do przycinania oraz modelowania zarostu wyposażona w specjalny nożyk wykonujący aż 200 ruchów na sekundę. Ostrze działa w pewnym oddaleniu od skóry i nie powoduje podrażnień. Natomiast odpowiedni kształt ostrza zapewnia doskonale gładką skórę i łatwe golenie nawet najbardziej gęstego i długiego zarostu.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>