Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Rekordowa wygrana w Eurojackpot – dziś gramy o 90 milionów Euro

Również tydzień temu żadnemu uczestnikowi nie udało się prawidłowo wytypować pięciu liczb oraz dwóch numerów specjalnych. W Polsce odnotowano kilka nagród niższego stopnia, które wyniosły kilkaset tysięcy złotych. Tym samym, już dzisiaj, 2 lutego wyrównany został rekord kumulacji Eurojackpot. Pula nagród sięgnęła 90,000,000 Euro czyli około 375,000,000 PLN. Jeżeli i tym razem nie odnotowany zostanie szczęśliwy zwycięzca, już za tydzień nowy rekord loterii. Po raz pierwszy w historii pula nagród I stopnia przekroczy magiczny poziom 100 milionów Euro.

Trzecia taka sytuacja w historii

Pulą początkową w Eurojackpot zawsze jest 10,000,000 Euro. Od 8 grudnia w popularnej loterii nie padła główna wygrana. To daje nam osiem kolejnych losowań z rzędu, w których pula nagród I stopnia przechodziła do kolejnego losowania. W ten sposób uzyskano poziom 90 milionów Euro. W historii Eurojackpot taka sytuacja miała miejsce tylko dwukrotnie. W roku 2015 bank został rozbity w Czechach, a rok później, w Niemczech. Czy i tym razem wielki jackpot zatrzyma się na granicy 90 milionów euro? Jeśli nie, już za tydzień odnotujemy absolutny rekord kumulacji. Po raz pierwszy w historii pula nagród I-stopnia może osiągnąć pułap 100,000,000 Euro.

Coraz więcej chętnych kupuje losy

Bajeczna kumulacja oraz szerokie zainteresowanie mediów sprawia, że w Polsce coraz więcej osób kupuje blankiety na Eurojackpot. Nawet osoby, które do tej pory sceptycznie spoglądały na tematykę loterii, teraz chcą spróbować swojego szczęścia. Zgarnięcie 90,000,000 Euro nie jest oczywiście proste. Należy prawidłowo wytypować pięć liczb z zakresu 1-50 oraz dwie liczby specjalne z przedziału 1-10. Co ciekawe, to nie jedyny sposób by zostać milionerem. Już sześć prawidłowo wytypowanych liczb może nam bowiem zagwarantować kwotę siedmiocyfrową. Blankiety Eurojackpot możemy zakupić w kolekturach Lotto oraz w sieciach sklepów Żabka oraz Kolporter.

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>