Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Sekrety piękna – wygraj Macbook Air

Kup produkty Schwarzkopf i wygraj Macbook Air

Atrakcyjna loteria dla wszystkich kobiet ceniących sobie nienaganny wygląd i stosujących produkty od marki Schwarzkopf&Henkel. Wystarczy tylko zakupić swój ulubiony produkt i zarejestrować paragon w loterii aby wziąć udział w losowaniu ciekawych nagród, które przygotowała dla Was marka. To idealna okazja by obowiązkowe zakupy zamienić na możliwość zdobycia fajnego prezentu, który z pewnością wywoła uśmiech i poprawi na humor w pochmurne, jesienne dni. Wygraj Macbook Air, który przyda Ci się w wielu codziennych sytuacjach.

Zadanie konkursowe

Wystarczy, że w dowolnym sklepie lub drogerii zakupisz jeden z produktów od firmy Schwarzkopf&Henkel w skład której wchodzą marki: Schwarzkopf, Syoss oraz Fa. Koniecznie zachowaj paragon, ponieważ będzie on niezbędny do zarejestrowania Twojego zgłoszenia. Dokonaj go na stronie internetowej mysecretsofbeauty.pl podając swój E-mail, numer telefonu oraz numer paragonu. Zgłoszenia można nadsyłać do końca października, zaś kilka dni później nastąpi ogłoszenie laureatów, którzy wygrali atrakcyjne nagrody.

Nagrody, które możesz zdobyć w loterii:

5x Macbook Air z ekranem 13 cali w kolorze srebrnym

40x iPod Shuffle

 

Lottery99 – najlepsze konkursy z nagrodami oraz loterie internetowe. Wygraj Macbook Air

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>