Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Super nagrody do wygrania w konkursie z Orange!

Nawet 30,000zł można wygrać w konkursie ogłoszonym przez firmę Orange. Wakacje dobiegły końca, ale z Orange wciąż możemy wygrać wspaniałą wycieczkę do wymarzonego miejsca. To szczególnie atrakcyjna oferta, ze względu na jesień, która wielkimi krokami nadchodzi do Polski. Słoneczne, ciepłe dni powoli ustąpią pochmurnej i deszczowej pogodzie. Czy to nie wymarzona okazja, aby przedłużyć sobie wakacje na słonecznej plaży? Weź udział w konkursie Orange i wygraj!

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zgłosić swoją odpowiedź na pytanie konkursowe: „Dlaczego spędziłeś wakacje z Orange?”. Zanim wyślemy naszą odpowiedź, musimy najpierw doładować swój numer telefonu zarejestrowany w Orange kwotą o wartości przynajmniej 10zł. Na stronie internetowej wakacjezorange.pl znajdziemy formularz zgłoszeniowy, w którym podajemy nasz numer telefonu, e-mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe. Niech poniosą Was wodze fantazji, ponieważ nagrody do wygrania są bardzo atrakcyjne! Zgłoszenia możecie nadsyłać do 30 września.

Co możemy wygrać w konkursie Orange?

Nagroda Główna:

1x Wyjazd na wymarzone wakacje dla jednej osoby lub równowartość w postaci nagrody pieniężnej w wysokości 30,000zł

Nagrody pocieszenia:

5x Samsung Galaxy S8

30x Samsung Galaxy J3 2016

50x Słuchawki Samsung Bluetooth ANC

 

Lottery99najlepsze konkursy I loterie internetowe w sieci

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>