Konkursy w internecie - aktualna baza konkursów i nagród

Super zegarek dla aktywnych do wygrania!

Garmin Fenix 5 to znakomity zegarek sportowy z wieloma funkcjami, które są bardzo pożyteczne w trakcie treningów. Jego cena w sklepach to ponad 2,500zł. Teraz, możecie go wygrać w super konkursie przygotowanym Dietbox. Oczywiście będzie to zadanie związane z aktywnym i zdrowym trybem życia. Warto spróbować swoich sił, jeżeli zależy nam na zwiększeniu wydajności treningów poprzez bardzo funkcjonalny zegarek Garmina.

A oto zadanie konkursowe:

Waszym zadaniem jest przygotowanie zdjęcia, na którym biegacie. Musicie je później opublikować na Facebooku lub Instagramie koniecznie z hashtagiem: #biegamzdietbox. Następnie, wejdźcie na stronę internetową dietbox.pl/konkurs i wypełnijcie formularz zgłoszeniowy. To już wszystko co o musicie zrobić, aby wziąć udział w losowaniu zegara Garmin. Zgłoszenia można nadsyłać do 22 października.

Nagrody do wygrania:

1x Super funkcjonalny Zegarek Garmin Fenix 5 o wartości powyżej 2,500zł.

9x Catering dietetyczny Enduro Box 1700kcal na okres 5 dni przygotowany przez Dietbox

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>