Loterie promocyjne - zarabiaj dzięki nim w internecie

Świąteczna loteria Lotto – wygraj 100,000 PLN

świąteczna loteria lotto

Świąteczna loteria Lotto

Świąteczny klimat udziela nam się coraz bardziej. Centra miast oraz supermarkety zdobią choinki oraz świąteczne ozdoby. W radiu coraz częściej pojawiają się hity takie jak Last Christmas zespołu Wham!. Z tej okazji sprawdzamy co przygotowała dla nas Świąteczna Loteria Lotto, w której możemy wygrać nawet 100,000 PLN. To doskonała okazja by sprawić sobie wyjątkowy prezent i zapomnieć o deficytach w portfelu, które bardzo często pojawiają się w grudniu z okazji świąt. Co jeszcze oferuje nam specjalna świąteczna loteria Lotto?

Jak wziąć udział w loterii Lotto?

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: lotteriaswiateczna.pl, jednak my również opiszemy Wam zasady tego wydarzenia. Na początku musimy wybrać się do jednej z kolektur Lotto lub do sieci sklepów Żabka i Kolporter, w której znajdziemy produkty Lotto. Naszym zadaniem jest zakupienie zdrapki oraz dowolnej gry Lotto. Przy zakupie otrzymasz kod, który możesz zarejestrować na stronie internetowej podanej powyżej.

Jeżeli wygrasz jedną z nagród, musisz wypełnić stosowne oświadczenie, które również znajdziesz na stronie Lotto. Musisz zdążyć przed 10 stycznia 2018 roku. Wiele osób zapyta również, czy w loterii liczą się kupony eurojackpot dystrybuowane przez Lotto. Jak najbardziej tak! Przy zakupie zdrapki Eurojackpot otrzymasz kod promocyjny dający Ci aż 3 szanse na wygranie jednej z nagród.

Świąteczna Loteria Lotto – co możesz wygrać?

Nagrody główne:

1x Karta przedpłacona o wartości 100,000 PLN

2x Karta przedpłacona o wartości 50,000 PLN

32x Karta przedpłacona o wartości 5,000 PLN

Nagrody dodatkowe:

500x Karta przedpłacona o wartości 500 PLN

 

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>