Loterie internetowe - ciekawostki, aktualności i wyniki Eurojackpot

Szczęściarze i pechowcy loterii – prawdziwe przypadki cz. 1

Rozpoczynamy cykl artykułów na temat niezwykłych historii ludzi, którzy wygrywali na loterii, a przy tym towarzyszyło im niesamowite szczęście lub straszny pech. Opisywane historie będą prawdziwe. Większość z opowieści będzie miała charakter humorystyczny, ponieważ najczęściej dotyczą one jednak szczęściarzy, dla których loteria zakończyła się happy endem.

Cykl zaczynamy właśnie od szczęśliwej historii. Sytuacja miała miejsce na loterii Tattslotto w australijskim Melbourne. Pewien 30-latek wykazał się bowiem niezwykłym gapiostwem. Ale jakże szczęśliwym! Otóż gracz ten zakupił dwa czyste blankiety i miał zamiar wypełnić je dwoma różnymi zestawami liczb. Jak możecie się domyślać, z powodów zapracowania oraz zabiegania, mieszkaniec Melbourne wypełnił oba blankiety takimi samymi liczbami.

Jakież było jego zdziwienie gdy okazało się, że oba kupony wypełnił tak samo, a co więcej, liczbami, które okazały się szczęśliwe! Nagrodą gwarantowaną za każdą „szóstkę” w Tattslotto jest 1,3 miliona dolarów. Zgodnie z przepisami, nasz szczęśliwiec dysponował dwoma prawidłowo wypełnionymi kuponami i nagrodę odebrał dwukrotnie. Łącznie 2,6 mln dolarów.

Loteria musiała być bardzo szczęśliwa, że nasz zwycięzca z rozpędu nie zakupił 10 blankietów i nie wypełnił ich w identyczny sposób. Zaś sam 30-latek swoją historię opowiedział w następujący sposób: „Kiedy sprawdziłem swój kupon i zobaczyłem, że trafiłem wszystkie liczby, ze szczęścia padłem na łózko! Zaraz później przypomniałem sobie o drugim kuponie, który jak się okazało, wypełniłem w identyczny sposób!”

To również może Ci się spodobać

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>